زهرا غلامي

زهرا غلامي

متخصص در پرونده های: داوری وحقوقی

وکیل پایه یک دادگستری

lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating
استان تهران ٬ شهر تهران
جستجوی وکیل در شهر تهران

کارآموز وکالت و سابقه ١سال وکالت در امور حقوقی و خانواده و كيفري

تهران خیابان مطهری نبش کوچه علی اکبری ساختمان پارسا واحد ۱۰
 • دادخواست طلاق به استاد شروط ضمن عقد؟

  یکی از شروط ضمن عقد این است که در صورتی که تا ۵ سال پس از ازدواج،زوجه به جهت عقیم بودن یا مشکلات جسمانی شوهر خود صاحب فرزند نشود،حق طلاق به زوجه داده میشود.شرایط استفاده از این شرط برای اقدام به طلاق چیست؟

  آيا محكوميت به پرداخت مهريه زندان دارد؟

  با سلام و خسته نباشید اگه محکوم به پرداخت مهریه بشی و ممنوع خروج بشی و توقیف اموال بشی ایا زندان داری

  نحوه صحيح ابلاغيه توسط دادگاه؟

  اگر زوجه برای مهریه اقدام کند و آدرس خانه ی قبلی را بدهد و بدست زوج آدرس نرسد آیا در دادگاه زوج محکوم میشود زوج/مرد. و پیام اومده که ممنوع الخروجی و توقیف مال و منال شده است آیا زن زوجه میتواند کاری کند.

  تعهدات طرفين در دوران نامزدي؟

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید خانم عذر میخام مزاحمتون شدم هویتم و نمیگم یه پسر ۲۳ ساله هست یه دختر بزور و اجبار میخاد ک اون پسره برای اون بشه دختره هم حدودا ۱۳ سالش اینا هست و خانواده اش هم از پسره مدرک کتبی امضا کردن ک اگر به دختر اسیبی برسه بعهده پسره هست و پسره اصلا از اون دختر خوشش نمیاد ولی دختره هعی تهدید میکنه ک اگه ترکم کنی من بلایی سر خودم میارم و برای مثال خودزنی هم کرده و لطف کنید راجب این موضوع راهنمایی کنید الان پسره دختررو ول کرده بخاطر دختره هرزه اس و باهمه هست یکی از فامیل هاشون گفته لطف کنید بگید الان شکایت کرده دخترع چه اتفاقی میوفته؟

  طلاق در صورت عدم تقاهم زوجين؟

  سلام، حدود ۷ ماه پیش با دختری عقد کردم، و الان تو این مدت زمان به این نتیجه رسیدیم که اصلا با هم تفاهم نداریم و هیچ حس و علاقه ی بینمون بوجود نیومد، من بهش پیشنهاد دادم که توافقی جدا بشیم، ولی ایشون گفتن که از طریق قانون اقدام میکنم واسه طلاق و هر چه قانون تعیین کنه،ما فقط عقد بودیم و هیچ تماس جنسی هم با هم نداشتیم، میخواستم ببینم تصمیم قانون در این مورد چی هست و من چه اقدامی باید انجام بدم؟

  چگونگي تعيين ميزان نفقه زوجه؟

  سلام من ماهیانه مبلغ یک ملیون دویست هزار تومان نفقه پرداخت میکنم ولی باز از دست بند شکایت کرده وفاکتور کلاس غیر ضروری و مبایل وتور سفر شکایت کرده است بهش تعلق میگرد

  نحوه پرداخت مهريه عندالمطالبه؟

  سلام ببخشید من ازهمسرم میخوام به علت مشکلاتی جداشم مهریم ۷۰۰سکه است واز کار برکنارشده امکانش هست بتونم کامل بگیرم؟واینکه بفهمم زن دیگه ای داشته امکانش هست؟

  توبه قبل از اثبات جرم در جرايم حدي.

  سلام مصرف الکل برای بار4 دارم 3 بار قبل حد انجام شده اگه قبل از حکم توبه کنم قبول میکنن؟ انکار هم کردم ولی تست راهور مثبت بود.نیاز هست وکیل بگیرم هزینه اش چقدره؟ایا زندان هم داره؟؟ممنونم

  در مظان اتهام قرار گرفتن؟

  کارفرما میخواد بمن اتهام دزدی بزنه و بعد اخراج کنه

  ميزان ديه در صورت آسيب به نخاع و عدم كنترل ادرار؟

  سلام درمورد تعداد دیه تصادف در آسیب نخاعی اگر شخص قادر به ضبط ادرار و مدفوع نباشد یک دیه برایش حساب میشود یا دو دیه هرکدام جدا دیه ضبط مدفوع با دیه کنترل ادرار

اینستاگرام null
تلگرام null
واتسپ
null