;
جرم دسترسي غير مجاز به داده ها و رايانه اي يا مخابراتي افراد به صورت غير مجاز؟

سلام خسته نباشین من مطبی کار میکنم که دکترم به زنش خیانت میکنه و زنش از من کمک خواست ومن هرچی میدونستم رو بهش گفتم.الان دکترم بهم شک کرده ایا میتونه بدون اجازه ی فرد ینی زنش آی پی گوشیش رو دربیاره و متوجه کار من بشن؟و ایا زندان داره؟

27 مرداد 1400 12

سلام
كابر گرامي دسترسي به اطلاعات گوشي همراه ديگران وفق ماده١ قانون جرايم رايانه اي جرم مي باشد.بدين ترتيب هيچ شخصي مجاز به سرك كشيدن به گوشي ديگران نمي باشد.

سوالات حقوقی مرتبط

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی