11 تیر 1401

ایجاد مزاحمت توسط پناهنده خارج از کشور

دسته بندی : کیفری | مزاحمت
احمد-جمشیدوند
احمد جمشیدوند
وکیل پایه یک دادگستری
سوال کاربر :

من یکسال پیش با یک آقا که تو اروپا زندگی میکنه در ارتباط بودم و این آقا بعد یک سال که هیچ ارتباطی نداشتیم دائما مزاحمت ایجاد میکنه با پیج ها و شماره های مختلف بهم پیام میده و اعصاب و روانم رو بهم ریخته، واقعا دستم به جایی بند نیست و میخوام بدونم میتونم از ایشون که پناهنده ی کشور دیگه هست شکایت کنم و این شکایت نتیجه بخش هست یا خیر؟

پاسخ وکیل پایه یک دادگستری :

با درود؛ کاربر محترم؛ ‌اصـولا امکان طرح شکایت و صدور محکومیت وجود دارد، ولی اجرای حکم، بستگی به همکاری پلیس بین الملل دارد.. مؤید باشـید..

اگر نیاز به مشاوره بیشتر با احمد جمشیدوند دارید کلیک کنید

سوالات حقوقی مشابه
17 خرداد 1402
مرضیه صفدری وکیل پایه یک دادگستری
شکایت به عنوان مزاحمت و تهديد

سلام یکی به من مزاحم شود ومراتهدیدبه مرگ کرد من اون لحظه نمی‌دانستم اون مزاحمه هول شدم الان میخوام شکایت کنم اما سیم کارتم به نام یکی دیگه هست میشه شکایت کنم

17 خرداد 1402
فریدون طاهری وکیل پایه یک دادگستری
ایجاد مزاحمت ملکی توسط همسایه

سلام.بنده ی باغ دارم ک پایین کوه قرار داره و روی این کوه دارن کروم استخراج میکنن و سنگ و خاک ریزه هارو میریزن تو باغ من و با ی بارون کل کوه شسته میشه و باغ من داره نابود میشه میخا...

17 خرداد 1402
عالم شریفی وکیل پایه یک دادگستری
رابطه نامشروع از طریق مزاحمت

سلام.مدت بیش از یکساله خانمی که فکر میکنم متاهل هم هستن با همسرم در ارتباطند و چند عکس از پیامهاشون به هم دارم.آیا از لحاظ قانونی میتونم کاری کنم که شکایت کنم از اون خانم؟

15 خرداد 1402
کبری پیرداده بیرانوند وکیل پایه یک دادگستری
ایجاد مزاحمت و افشا نمودن اسرار خصوصی

با سلام
از طريق تلگرام و اينستا براي من و همسرم ايجاد مزاحمت شده و شخصي با بيان اطلاعات از زندگيه شخصي من به همسرم قصد تخريب رابطه ما رو دارد؟
من براي انجام امور قضايي ميبايست چه...