عدم شناسايي خوانده و مجهول المكان بودن مشاراليه.

با سلام.در خصوص پرونده ای از سخصی شکایت کردم و در دادگاهرحقوقی محکوم به پرداخت شد جلبشو گرفتم ولی با توجه به مجهول المکانش نتونستم دستگیرش کنم.آیا میتونم از طریق روزنامه اقدام کنم؟؟لطفا راهنماییم کنید

09 آذر 1400 34

سلام
كاربر گرامي وفق تبصره ماده 302 قانون آیین دادرسی مدنی چنان چه رای غیابی بوده و محکوم علیه مجهول المکان باشد، مفاد رای به وسیله ی آگهی در یکی از روزنامه های کثیر الانتشار مرکز یا محلی با هزینه ی خواهان برای یک بار به محکوم علیه ابلاغ خواهد شد. تاریخ انتشار آگهی، تاریخ ابلاغ رای محسوب می شود.
طبق تبصره فوق شما ميتوانيد مفاد رای را برای یک بار در یکی از روزنامه ها منتشر کنید و به عبارتی به محکوم علیه ابلاغ کنید.

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی