;
جرایم اطفال

سلام پسرم 17 سال و 6 ماه سن دارد و مرتکب جرم سرقت شده است آیا بعدها برای استخدام برایش مشکلی ایجاد نميشود؟ ؟؟

10 اردیبهشت 1399 74

با سلام خدمت شما
طبق ماده 95 ق م اسلامی محکومیت های کیفری اطفال و نوجوانان فاقد آثار کیفری است و موجب محرومیت از حقوق اجتماعی نمیگردد لذا مشکلی برای استخدام فرزند شما در آینده متصور نخواهد بود

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی