تغییر در نمای سختمان

ایا مالک اپارتمان بدون موافقت ساکنین حق دارد که در نمای بیرونی ساختمان تغییراتی ایجاد کند؟

30 اردیبهشت 1399 14
با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی
به موجب ماده ۹ قانون تملک آپارتمان ها هرگونه تغییر در سردر یا نمای خارجی ساختمان که در رویت همگان است باید با موافقت کثریت مالکان واحدها باشد، لذا مالک یک واحد نمیتواند بدون موافقت دیگران تغیراتی در ورودی ساختمان خود، سردر یا نمای خارجی قسمت اختصاصی ساختمان خود انجام دهد، مثلا پنجره های ساختمان را دودی یا بالکن خود را شیشه ای یا مسقف نماید.

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی