24 تیر 1399

سامانه ثنا

دسته بندی : حقوقی | سایر دعاوی
فاطمه-سميعي
فاطمه سميعي
وکیل پایه یک دادگستری
سوال کاربر :

سلام علیکم بنده ساکن بجنورد هستم حسابی دارم در بانک ملی که زیاد با آن کار نمی کردم و پیامکش هم فعال نبود توسط فردی هک شده بود و از حسابهای افراد دیگر به حساب من پول واریز می شد و از حساب من کارهای مختلف مانند خرید اینترنتی ، شارژ و انتقال به حسابهای دیگران و .... انجام می شد فردی که در ارومیه ساکن است و پولش به حساب من آمده بود شکایت کرده است چون حساب مال من است بنده متهمم و حسابم مسدود شده است من هم از اینجا شکایت نمودم و معلوم شده است که فرد اصلی در قم است و بنده تقصیری نداشته ام و من در ۹۹/۲/۶ تمامی مدارک شکایتم را به شعبه ارومیه فرستادم از طریق دفاتر خدمات قضایی بعد پیامکی آمد که پرونده شکایت از من به قم نیابت شده است و چند روز قبل نیابت را جواب داده اند و به همان شعبه بر گشته است در این بین هر زمان که من به سامانه ثنا قسمت اطلاع رسانی افراد حقیقی رجوع می کردم روند کار پرونده را می دیدم چند روز قبل پیامک آمد که شکایت من هم به همان شعبه ارجاع شده است از دیروز که به سامانه رجوع می کنم می گوید که به دستور شعبه اطلاع رسانی از سامانه متوقف شده است در بازدیدهای قبلی می گفت که ۹۹/۴/۳۱ وقت نظارت دارد سوال : ۱-علت اینکه شعبه اطلاع رسانی را متوقف نموده است چیست ؟چون بالاخره من یه طرف پرونده هستم ؟ ۲- آیا زمان رسیدگی را عوض می کنند ؟ ۳- اگر نیاز به حضور فیزیکی من باشد با توجه به دوری مسافت آیا به من ابلاغ می شود ؟ اگر حکمی صادر شود با توجه به اینکه اطلاع رسانی متوقف شده است چگونه به من ابلاغ می شود ؟

پاسخ وکیل پایه یک دادگستری :

باسلام احتمالا ايرادي در سامانه به وجود آمده و قانونا بايد تمامي اقدامات و ابلاغيه ها به اطلاع شما برسد جهت اطمينان و جويا شدن علت مشكل به يكي از دفاتر خدمات قضايي مراجعه و علت را جويا شويد يا اگر شماره اي از شعبه داريد تماس حاصل بفرماييد

اگر نیاز به مشاوره بیشتر با فاطمه سميعي دارید کلیک کنید

سوالات حقوقی مشابه
07 فروردین 1402
اکرم-اصغری
اکرم اصغری وکیل پایه یک دادگستری
تفسیر دادنامه صادره توسط دادگاه

باسلام و تبریک سال نو.من به عنوان خواهان رای دادگاه الزام به فک و تعویض پلاک خودرو خریداری شده ام را اینگونه دریافت کردم لطفا راهنمایی باید چه کنم.
دادخواهی خواهان را موجه تشخیص دا...

07 فروردین 1402
لیلا-شیروانی
لیلا شیروانی وکیل پایه یک دادگستری
تصرف در اموال دیگری با اذن و اجازه

باسلام و وقت بخیر و قبولی طاعات و عبادات
بنده یک سالی می‌شود که مادرم رحمت خدا رفته ، در زمان حیات به ناپدری گفته بود که یکی از خانه هایش را بنامش کند و سند را به نام مادر مرحوم...

07 فروردین 1402
فهیمه-حیدرپور
فهیمه حیدرپور وکیل پایه یک دادگستری
دلایل اثبات دعوا کدامند؟

اگر مادری از فرزند خود شکایت کند تحت عنوان شاکی خانواده قاضی برای پذیرفتن شکایت چه دلایلی میخواهد

07 فروردین 1402
زهرا-نادری
زهرا نادری وکیل پایه یک دادگستری
واریز وجه مورد مطالبه به حساب

با سلام: دو سال پیش بابت طلب از شخصی شکايت کردم و ایشان پس از محکوم شدن آن طلب را به صندوق قضایی ریخت ولی هنوز پولی به حسابم واریز نشده... چرا؟

تضیمن کیفیت
تضمین کیفیت
بازگشت پول
بازگشت پول
وکلای برگزیده
وکلای برگزیده
24hours
مشاوره 24 ساعته
همراه وکیل‌وند
لینک‌های مفید
ارتباط با ما

تهران ،خیابان مطهری ،خیابان علی اکبری ، ساختمان پارسا واحد 10

02188501680

پشتیبانی در روزهای غیرتعطیل از ساعت 9 الی 17

شبکه های اجتماعی :

طراحی و پشتیبانی شرکت آینده باور تیدا