چگونه می توانم با آقای رئیسی ارتباط بگیرم ؟

سلام علیکم بازنشسته هوانیروز هستم محمدحسین شعبانی، ساکن و اهل کرمان، دو پرونده شکایت داشتم از فردی که در گیری و ضرب و جرح ایجاد کرده بود دادگاه کرمان بیش از 2 سال من را علاف کرد، بعد هم کل پرونده ماست مالی شد، اعتراض کردم به حفاظت قوه قضائیه گزارش دادم ...... اما زورم نرسید، فقط یکراه مانده، ارسال شکایت و مستندات به آقای رئیسی، لطفا آدرس یا نحوه ارتباط با ایشون رو بمن بگویید،

12 مرداد 1399 3508

سلام
کاربر محترم مراجعه حضوری تهران خیابان ولی عصر مجموعه پاستور دفتر نظارت قوه قضاییه
اما جناب ایت الله ریسی در پیامی اعلام نمودند تا زمانی که سامانه اختصاصی دستگاه قضایی برای ارتباط دو سویه با مردم و نخبگان در دسترس قرار بگیرد، صفحات متعلق به اینجانب در رسانه‌های اجتماعی، یکی از مسیرهای دریافت نظرات مردم و نخبگان خواهد بود.

علاوه بر اینکه مردم عزیزمان می‌توانند رأساً نظرات خود را از این مسیر منتقل کنند، اینجانب نیز حسب مورد، فراخوان‌هایی جهت دریافت نظرات در خصوص ایجاد، اصلاح یا تکمیل برخی رویه‌ها، رویکردها، دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌ها اعلام خواهم کرد و در انتظار نظرات راهگشای صاحب‌نظران و متخصصان این امر خواهم بود.

امید است این رویکرد مورد رضای خداوند متعال از باب عمل به آیه کریمه‌ «و شاورهم فی الامر» و موجب اعتماد و دلگرمی عموم انسان‌های حق‌طلب و عدالت‌خواه باشد. توفیق روزافزون ملت رشید ایران را خواستارم.

بر همین اساس کانال‌های ارتباطی در فضای مجازی برای دسترسی به آیت‌الله رئیسی، رئیس قوه قضائیه به شرح زیر اعلام شده است:
سروش: sapp.ir/raisi_org
گپ: https://gap.im/raisi_org
آی‌گپ: https://iGap.net/raisi_org
ایتا: eitaa.com/raisi_org
بله: https://ble.im/raisi_org
اینستاگرام: https://instagram.com/raisi_org است.
برای ارتباط با دفتر آیت‌الله رئیسی نیز می‌توان از طریق کانال @raisi_contact اقدام‌ کرد.

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی