سوالات متداول

سوالات متداول کاربران

image
 • چگونه می توانم در سایت وکیلوند سوال و مشکل حقوقی خود را مطرح نمایم؟

  پس از ورود به سایت گروه مشاورین حقوقی وکیلوند با کلیک بر روی گزینه طرح سوال می‌توانید سوال و مشکل حقوقی خود را مطرح نمایید پس از طرح سوال چنانچه از قبل ثبت‌نام ننموده باشید فرم ثبت‌نام را تکمیل و اگر از قبل عضو سایت وکیلوند شده باشید با وارد نمودن شماره تلفن همراه و رمز ورود وارد پنل کاربری خود شده و اقدام به طرح سوال نمایید .

 • برای ورود به سایت و پنل کاربری در سایت وکیل و رمز ورود را چگونه دریافت نماییم؟

  جهت طرح سوال و عضویت در سایت وکیلوند نیاز به شماره تلفن همراه و رمز ورود می باشد رمز ورود که حاوی 6 رقم است و به صورت پیامک از طریق سامانه 10008800888800 برای شما ارسال می گردد همچنین در پنل کاربری با کلیک بر روی گزینه تغییر رمز عبورمی توانید رمز عبور دلخواهتان را وارد نمایید همچنین دقت نمایید زبان کیبورد (اعداد و حروف) حتما باید در حالت انگلیسی باشد و رمز عبور به حروف کوچک و بزرگ حساس می باشد.

 • . درصورت فراموش کردن رمز ورود خود در سایت مشاور حقوقی وکیلوند چه باید کرد؟

  دراین صورت کاربر می بایست وارد منوی ورود اعضا شده و بر روی گزینه ی فراموشی رمز عبور کلیک نماید پس از ان پیامکی حاویی رمز عبور جدید برای شما ارسال می شود.

 • چه خدمات حقوقی در سایت وکیلوند ارائه می شود؟

  علاوه بر ارائه خدمات مشاور حقوقی انلاین 24 ساعته توسط وکلای متخصص ، گروه مشاورین حقوقی وکیلوند کلیه خدمات حقوقی از جمله قبول وکالت از کلیه پرونده های قضایی، تنظیم و نگارش تخصصی لوایح و دادخواست ها و شکوائیه و اظهارنامه را نیز می توانید از طریق سایت وکیلوند دریافت نمائید.

 • نحوه ی در امد زایی از سایت چگونه است؟

  سایت مشاور حقوقی انلاین وکیلوند درامدزایی را هم هم برای وکلا و هم برای کاربران محترم در نظر گرفته است هر فرد یک کد معرف منحصر به فرد دارد که پس از ثبت نام در سایت دریافت می نمائیدو با ارسال این کد معرف برای دیگران می توانید از جوایز ویژه ی سایت مشاور حقوقی انلاین وکیلوند برخوردار شوید. شما علاوه بر طرح هرگونه سوال حقوقی و دریافت پاسخ آن از وکلای سایت به صورت آنلاین می توانید در دو بخش، کسب درآمد نیز داشته باشید.

 • ایا می توان از قسمت سوالات پرسش شده ی سایت جستجو کرد و موضوع مورد نظر را پیدا کرد؟

  بله شما می توانید با کلیک بر روی آرشیو سوالات و انتخاب دسته بندی مورد نظر سوال مشابه سوالتون را پیدا کنید .

 • از پاسخ سوالات چگونه مطلع شویم؟

  سلام بعد پاسخ از دادن وکلا به سوال شما برای شما یک پیامک حاوی لینک پاسخ ارسال خواهد شد که شما از طریق آن می توانید وارد شوید و پاسخ سوالتان را مشاهده کنید .