ایمان قارون

lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating

متخصص در امور مهاجرتی و مهاجرتی

  • امتیاز : 0

وکیل در دسترس نیست

وضعیت :در حالت مرخصی

چگونه وکیل مهاجرتی خوب پیدا کنیم

نقش وکیل مهاجرت در مقایسه با کار در سایر زمینه های حقوقی نسبتاً منحصر به فرد است. به بیان ساده، یک وکیل مهاجرت می تواند به صورت فعال و واکنشی کار کند و به شما کمک کند تا برنامه هایی را برای مهاجرت کنار هم قرار دهید.
اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چگونه یک وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک کند، می توانید به سایت مشاوره حقوقی آنلاین وکیل وند مراجعه نمایید.

وکیل مهاجرت چیست؟

یک وکیل مهاجرت یک نماینده قانونی است که می توانید برای کمک به شما در پرونده مهاجرتی خود استخدام کنید. قانون مهاجرت فوق العاده پیچیده است و آنها می توانند به شما مشاوره حقوقی و اقدامات عملی ارائه دهند و به شما کمک کنند تا مدارک جمع آوری کنید و درخواست خود را بنویسید، به عنوان مثال، اطمینان حاصل شود که یک فرد ویزای صحیح برای خروج یا ورود به کشور را دارد.

حوزه های قانون مهاجرت

زمینه های مختلفی از قانون مهاجرت وجود دارد که وکیل مهاجرت شما می تواند در مورد آنها مشاوره دهد. این می‌تواند شامل کار با افراد در زمینه درخواست ‌ها و تمدید ویزا، مشاغل و درخواست‌های پناه جو باشد. نوع ویزا و نحوه درخواست شما به عوامل مختلفی بستگی دارد، به عنوان مثال ملیت شما، اینکه آیا در داخل یا خارج از ایران هستید و برای چه چیزی مهاجرت خواهید کرد. برخی از این حوزه ها عبارتند از:
ملیت کشور دیگر
ویزای کارگر ماهر برای کار در کشور های دیگر
درخواست ویزا برای کارآفرینان و سرمایه گذاران
ویزای دانشجویی برای تحصیل در کشور های دیگر

وکیل مهاجرت در چه مواردی می تواند کمک کند؟

قانون مهاجرت بسیار پیچیده است و اغلب تغییر می کند، بنابراین کار با یک وکیل مهاجرت به شدت توصیه می شود. اکثر وکلا می توانند جلسات مشاوره ای را به شما ارائه دهند تا ابتدا بررسی کنید که شرایط شخصی شما چیست و چگونه می توانند به شما کمک کنند. آنها باید حقایق پرونده شما را یادداشت کنند و مهم است که تا آنجا که می توانید اطلاعات بیشتری ارائه دهید. به عنوان مثال، وکیل مهاجرت شما ممکن است در مورد:
اطلاعات شخصی 
سابقه کیفری و مهاجرت شما
درآمد و کار شما
به شما کمک کند، یک وکیل مهاجرت به شما کمک می کند تا قوانین مهاجرت را به روشی در دسترس تفسیر کنید تا درک کنید که چگونه می توانید تمام الزامات درخواست ویزای خود را برآورده کنید تا از احتمال موفقیت شما اطمینان حاصل شود. آنها همچنین به شما در مورد شواهد و مدارکی که باید جمع آوری کنید و مراحل بعدی که باید برای ارائه درخواست خود بردارید، راهنمایی خواهند کرد. اگر به چیزی بیش از مشاوره نیاز دارید، یک وکیل مهاجرت می‌تواند درخواست ویزای شما را با بالاترین استاندارد بنویسد، و همچنین اطمینان حاصل کند که شما تمام شواهد صحیح را دارید. اغلب اوقات، درخواست ها به دلیل اشتباهات کوچک یا از دست دادن شواهد رد می شوند و یک وکیل مهاجرت می تواند به جلوگیری از این اتفاق کمک کند. علاوه بر این، وکیل مهاجرت می توانند به شما کمک کنند تا از پیشرفت درخواست خود مطلع شوید.

هزینه وکیل مهاجرت چقدر است؟

هزینه های مشاوره مهاجرت واقعاً به شرایط شخصی شما و نوع درخواستی که باید انجام دهید بستگی دارد. علاوه بر این، ویزاها و مسیرهای مختلف مهاجرت، همگی زمان‌های پردازش متفاوتی دارند و بنابراین نمی‌توان گفت که استخدام وکیل مهاجرت چقدر هزینه دارد. با این حال، هنگامی که قرار خود را برای دریافت مشاوره از یک وکیل تعیین کرده اید، یک الزام قانونی است که آنها در مورد هزینه هایی که باید پرداخت کنید و چه زمانی باید پرداخت کنید، با شما صادقانه صحبت کنند.

چگونه وکیل های مهاجرتی در سایت وکیل وند به شما کمک کنند

وکلای مهاجرتی ما در سایت مشاوره حقوقی آنلاین وکیل وند، مشاوران حرفه ای مهاجرتی معتبری می باشند که دفاتری در سراسر ایران و حتی خارج از ایران دارند. همانطور که توضیح دادیم، بسیار مهم است که یک وکیل اختصاصی استخدام کنید تا در درخواست شما، به شما کمک کند. وکلای مهاجرتی در سایت وکیل وند می توانند در داخل ایران و به مشتریان خارج از کشور، به صورت آنلاین و تلفنی مشاوره ارائه دهند.