مشاهده بهترین وکلای مهاجرتی

با وکیل وند ۲۴ ساعته و از همه جای دنیا میتوانید مشاوره حقوقی دریافت کنید . وکیل وند به صورت تخصصی و با حفظ حریم خصوصی، اقدام به ارایه مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره تلفنی در زمینه‌ی بهترین وکیل مهاجرتی کرده است.

فیلتر ها
حدف فیلتر ها
 • تخصص وکیل

 • استان

آنلاین در 18 ساعت پیش

ایمان قارون

کارشناس حقوقی

متخصص مهاجرتی ،مهاجرتی

4.8
41 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

298,000

آنلاین در 21 ساعت پیش

Faranak Zangene

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،مهاجرتی

3.5
205 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

500,000

آنلاین در 1 هفته پیش

پارسا خیرخواه

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،مهاجرتی

3.5
2 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 2 هفته پیش

الناز شگفتی

کارشناس حقوقی

متخصص مهاجرتی

4.0
0 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

298,000

آنلاین در 3 هفته پیش

ذبیح‌ الله سوری

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص مهاجرتی ،جرایم پزشکی

4.0
0 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 1 ماه پیش

متخصص حقوقی ،مهاجرتی

3.5
80 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 3 ماه پیش

سیده معصومه لطفی اشتیانی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص تجاری ،مهاجرتی

4.0
0 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 4 ماه پیش

جواد خان زاده مقصودلو

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،مهاجرتی

3.5
23 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

در حالت مرخصی

Fatemeh Nematifar

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،مهاجرتی

3.5
15 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

وکیل مهاجرتی چه کارهایی انجام می‌دهد؟ + لیست بهترین وکلای مهاجرت

مهاجرت از جمله مهم‌ترین اتفاقاتی است که ممکن است در زندگی هر فردی رخ دهد. کسی که زحمت مهاجرت را به خود می‌دهد، ماه‌ها و حتی سال‌ها زبان می‌خواند و کلی پول خرج می‌کند تا به اهدافش برسد، مطمئنا دوست دارد که همه چیز به بهترین شکل پیش برود تا از کرده خود پشیمان نشود. جای تردیدی هم وجود ندارد که اکثر ما در امر مهاجرت کم‌تجربه هستیم و اطلاعات زیادی نداریم. اینجا همان جایی است که کمک گرفتن از یک راهنمای خوب، از نان شب واجب‌تر می‌شود.

راهنمای خوب در امر مهاجرت، در واقع همان وکیل مهاجرتی است. وکیل مهاجرت سال‌ها وقت صرف این حوزه کرده و کسی است که از شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف آگاهی دارد. او می‌تواند کارهای موکل را با کم‌ترین دردسر پیش ببرد و وی را به آن‌جایی که مطلوب اوست، برساند. البته افرادی که تحت نام وکیل مهاجرت فعالیت می‌کنند زیادند، و آن چیزی که مهم است، پیدا کردن وکیلی است که واقعا کاربلد باشد. ما در ادامه این مطلب راه رسیدن به این هدف را به شما نشان داده‌ایم.

 

وکیل مهاجرت؛ آری یا نه؟ 

خیلی از کسانی که در ابتدای فرایند مهاجرت قرار دارند، قبل از هر چیز این سوال را از ما می‌کنند که: «آیا اصلا لازم است وکیل مهاجرتی داشته باشیم یا نه؟»

پاسخ به این سوال در درجه اول به توانایی‌های متقاضی بستگی دارد. بعضی افراد خودشان از پس کارهایشان برمی‌آیند و با توجه به اطلاعاتی که جمع‌آوری کرده‌اند، صفر تا صد کار را خودشان انجام می‌دهند. در واقع این مسئله یک انتخاب شخصی است که به وقت، انرژی و توانایی‌های فرد بستگی دارد. اما اگر توصیه ما را می‌خواهید، باید بگوییم که بهتر است در هر شرایطی، حتما وکیل مهاجرت داشته باشید. می‌پرسید چرا؟ در ادامه وظایف وکیل مهاجرتی را شرح می‌دهیم تا با کارهایی که توسط او انجام می‌گردد آشنا شوید.

 

وظایفی که وکیل مهاجرتی برعهده دارد

انتخاب وکیل مهاجرتی خبره و کاربلد از این لحاظ اهمیت دارد که خودش کارها را بدون آنکه نیاز به دخالت مستقیم موکل باشد انجام می‌دهد و به‌خوبی با وظایفش آشناست. مهم‌ترین این وظایف عبارتند از:

 • پیگیری فرایند حقوقی برای صدور ویزا؛

 • برگزاری جلسات راهنمایی و مشاوره؛

 • برقراری ارتباط موثر و مفید با موکل؛

 • ارائه گزارش از شرایط پرونده به متقاضی؛

 • پیدا کردن راحت‌ترین روش مهاجرتی برای موکل؛

 • ارتباط پیوسته با سفارت‌خانه برای افزایش سرعت بررسی پرونده؛

 • و ... .

 •  
 • عقد قرارداد با وکیل مهاجرتی

 

چطور وکیل مهاجرتی مدنظرمان را پیدا کنیم؟

در بازار مهاجرت دست زیاد است، اما واقعا وکیل مهاجرت خوب و کاربلد چه کسی است؟ در ادامه ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی حرفه‌ای را توضیح می‌دهیم تا بتوانید با در نظر گرفتن آن‌ها، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرتی، در وهله اول رزومه تحصیلی او را بررسی کنید. مطمئن شوید که وکیل شما در رشته حقوق تحصیل کرده است. در مرحله بعد به سراغ سابقه کاری او روید. این شاید مهم‌ترین متر و معیار برای تشخیص وکیل خوب از وکیل مبتدی باشد. وکیلی که ده‌ها پرونده موفق را در رزومه خود داشته باشد، احتمالا گزینه مناسب‌تری برای تحویل گرفتن کار شما خواهد بود.

همچنین از دوست و آشنا در مورد وکلای خوب سوال کنید. مخصوصا کسانی که قبلا مهاجرت کرده‌اند، ارتباطاتی دارند که می‌تواند به معرفی وکیلی خبره منتهی شود. در عین حال کار تیمیِ وکیل را در نظر بگیرید. وکلایی که با یک تیم منسجم کار می‌کنند، معمولا نتیجه بهتری هم به موکل خود ارائه می‌دهند. ارائه مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته در ابتدای امر، بیان صحبت‌های دلسوزانه و آگاهی کامل به قوانین کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید، از دیگر ویژگی‌های وکلای حرفه‌ای مهاجرت است.

 

چه سوالاتی از وکیل مهاجرتی بپرسیم؟

قبل از آنکه بخواهید از وکیل امور مهاجرتی خود مشاوره حقوقی بگیرید، بهتر است سوالات خود را از قبل یادداشت کنید تا نقاط ابهامتان برطرف شود و بتوانید یک دید کلی نسبت به مسیر مهاجرت خود به‌دست آورید. برای نمونه در زیر چند مورد از مهم‌ترین سوالاتی را که باید از وکیل خود بپرسید، آورده‌ایم:

 • هزینه‌های مربوط به اخذ ویزا چقدر است؟

 • کدام کشورها برای مهاجرت مناسب ترند؟

 • با چه رشته تحصیلی می‌توان مهاجرت موفق‌تری داشت؟

 • هزینه زندگی در کشور مدنظر برای یک مهاجر چقدر است؟

 • قوانین و مقررات کشور مدنظر برای مهاجرت چگونه است؟

 • هزینه حق الوکاله او چقدر است؟

 • و ... .

 

انجام کارهای مهاجرت با وکیل مهاجرتی

 

آیا برای مهاجرت به اروپا، آمریکا یا استرالیا باید از وکیل مهاجرت جداگانه کمک بگیریم؟

بله؛ در واقع فرایند مهاجرت به هر منطقه از دنیا متفاوت از دیگری است. مثلا کسی که می‌خواهد به استرالیا مهاجرت کند، احتمالا باید مسیری متفاوت از فردی را طی کند که مقصد مهاجرتی‌اش آلمان است. وکلای مهاجرتی باتجربه هم به همین مسئله اعتقاد دارند و بیشتر پرونده‌ها را به شکل تخصصی می‌پذیرند. یعنی مثلا فقط روی پرونده‌های آمریکا کار می‌کنند یا فقط روی پرونده‌های انگلستان.

فراموش نکنید که وکلایی که هر پرونده‌ای را قبول می‌کنند، احتمالا در گفته‌های خود چندان صادق نیستند و اطلاعاتشان هم کامل و به‌روز نیست. یک نفر نمی‌تواند مسیر مهاجرت به هر نقطه از دنیا را به خوبی بلد باشد. به همین علت توصیه ما این است که ابتدا مقصد مدنظرتان را مشخص کنید و سپس به دنبال وکیلی بگردید که تخصصی روی مهاجرت به همان کشور کار می‌کند.

 

بهترین وکیل مهاجرت اروپا

اتحادیه اروپا از جمله مقاصد اصلی مهاجرین است. این مسئله باعث شده که افراد سودجو در این بازار وارد شده و به اسم مشاور مهاجرت و یا وکیل مهاجرتی اروپا فعالیت نمایند. از همین جهت مهم است که اگر قصد مهاجرت به هر یک از کشورهای اروپایی را دارید، حتما از وکیلی کمک بگیرید که به خوبی با قوانین مهاجرت اتحادیه اروپا آشنا باشد و از شرایطی خاصی که احتمالا هر یک کشورهای این حوزه دارند، مطلع باشد.

در همین رابطه لازم است که توضیح دهیم سیاست‌های مهاجرتی کشورهای واقع در اتحادیه اروپا تقریبا یکسان است، اما به هر حال دولت‌ها ممکن است قوانینی را به شکل اختصاصی برای کشور متبوع خود وضع کنند که شرایط مهاجرت را آسان‌تر یا دشوارتر کند. اطلاع از این شرایط و آگاهی از زبان کشورها، هزینه دانشگاه‌ها، صدور اقامت و ... از دیگر اطلاعاتی است که وکیل مهاجرتی آلمان یا هر کشور اروپایی دیگری باید بر آن‌ها مسلط باشد.

 

وکیل مهاجرتی خبره

 

ویژگی‌های وکیل مهاجرتی استرالیا

شرایط کاری، تحصیلی و اقتصادی در استرالیا مطلوب است و عجیب نیست که تقاضا برای مهاجرت به آنجا زیاد باشد. وکیل مهاجرت به استرالیا نیز مانند سایر وکلا مهاجرتی باید به قوانین مهاجرتی کشور استرالیا آگاه باشد و تمامی روش‌ها، ویزاها و اهداف مهاجرتی به کشور استرالیا را بداند. نکته مهم در رابطه با وکیل مهاجرت به استرالیا این است که استرالیا قوانین سختگیرانه‌ای برای پذیرش مهاجر دارد.

بنابراین وکیل مهاجرت به استرالیا باید توانایی‌های لازم برای به نتیجه رساندن پرونده موکلین خود را داشته باشد و اطلاعات به‌روزی از قوانین مهاجرتی این کشور (که دائما در حال آپدیت هستند) داشته باشد. همچنین وکیل مهاجرت به استرالیا باید حتما در سازمان MARA ثبت نام کرده و دوره‌های تخصصی برای مهاجرت استرالیا را گذرانده باشد.

 

وکیل متخصص در امور مهاجرتی آمریکا

مهاجرت به آمریکا از راه‌های مختلفی امکان‌پذیر است، اما به همان اندازه گرفتن اقامت دشوار بوده و امکان ریجکتی افراد نیز بالاست. به همین خاطر یک وکیل مهاجرتی آمریکا باید به خوبی از قوانین مهاجرتی این کشور اطلاع داشته و با موانع احتمالی در این مسیر آشنا باشد. وکیل خوب کسی است که دید واقع‌بینانه از مهاجرت به آمریکا در اختیار موکل خود قرار دهد و خطرها و ریسک‌های احتمالی را برای متقاضی از همان ابتدا روشن کند.

ضمن اینکه وکیل خوب نباید از مهاجرت از طریق لاتاری که مخصوص آمریکاست، غافل باشد. خیلی افراد وقتی در لاتاری برنده می‌شوند، فکر می‌کنند که کار تمام شده و برگه اقامت به‌زودی درب خانه‌شان تحویل داده می‌شود! این در حالی است که اکثرا نمی‌دانند در ادامه باید چه فرایندی را طی کنند. وکیل مهاجرت به آمریکا که به قوانین لاتاری مسلط است، می‌تواند نحوه پیش‌برد این مراحل را به موکل خود توضیح دهد و او را در مسیر همراهی نماید.

 

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در ایران

کانادا اخیرا به محبوب‌ترین مقصد مهاجرتی ایرانی‌ها تبدیل شده است. ورود به کانادا نسبت به بسیاری از کشورها و ساده‌تر است و اعطای اقامت به مهاجرین نیز به‌سادگی انجام می‌شود. در عین حال راه‌های ورود به کانادا متنوع است که از میان آن‌ها می‌توان به روش اکسپرس انتری اشاره کرد. وکیل مهاجرتی کانادا باید با شیوه امتیازدهی اکسپرس انتری آشنا باشد، بداند که در چه حالت‌هایی امکان اعطای اقامت به مهاجرین وجود دارد و اساسا چه پروسه‌ای باید طی شود تا از طریق کاری یا تحصیلی فرد مقیم آن کشور شود.

 

هزینه وکیل مهاجرتی

 

هزینه وکیل مهاجرتی؛ آیا ارزشش را دارد؟

این یکی از اولین سوالاتی است که مراجعین از خود می‌پرسند: «آیا ارزش دارد که پول زیادی را صرف کمک گرفتن از وکیل مهاجرتی بکنیم؟»

در پاسخ باید گفت که اولا در نظر بگیرید که چه فاکتورهایی بر هزینه وکیل مهاجرتی تاثیر می‌گذارند. سه عاملِ   کشور مقصد، شرایط و موقعیت شخص متقاضی تعیین‌کننده حق‌الوکاله وکیل مهاجرتی هستند. البته تجربه وکیل و همچنین تعداد پرونده‌های موفقی که داشته، می‌تواند در افزایش قیمت موثر باشد. نرخ معمول هزینه‌های وکیل مهاجرت معمولا به دلار محاسبه می‌شود و از دو هزار تا ده هزار دلار متغیر است (برای کل فرایند).

 

سخن آخر؛ بهترین وکلای مهاجرتی را در وکیل وند بیابید

اگر به دنبال بهترین وکیل تهران و شهرستان‌ها در امور مهاجرتی هستید، جای درستی آمده‌اید! ما در وکیل وند لیستی از بهترین وکلای این حوزه را به شما ارائه می‌دهیم که هر یک سال‌ها تجربه موفق در حوزه مهاجرت داشته و کار موکلین را صفر تا صد پیش می‌برند. شما می‌توانید با مشاهده لیست وکلای مهاجرتی وکیل وند و مقایسه میان رزومه کاری هر فرد، گزینه مد نظرتان را انتخاب کنید و با خیال راحت مابقی کار را به او بسپارید.