سوال آنلاین از وکیل و مشاوره حقوقی متنی

با کمترینــــ هزینه به صورت شبانه روزی از وکیـــل حرفه ایــــ مشاوره بگیــــر
9489 تعداد مشاوره های حقوقی موفق
  • یک پرسش از وکیل/مشاور (رایگان)
  • سوال از وکیل/مشاور اختصاصی(20,000 تومان)
برای دریافت مشاوره ی سریعتر و با کیفیت بهتر ،مشاوره تلفنی را پیشنهاد می کنیم
ضمانت بازگشت وجه

تیم وکیلوند در صورت نارضایتی به جای کاربر از مشاور پاسخگو هزینه شما را عودت خواهند داد.

حفظ حریم خصوصی

وکیلوند به شما ضمانت میدهد که هیچ اطلاعاتی از شما برای سایر کاربران لو نخواهد رفت.

وکلا و مشاورین خبره

وکیلوند مجموعه ای از بهترین وکلای متخصص را از سراسر کشور برای مشاوره با شما ارائه میدهد.

میزان رضایت مشتریان در سایت ما
4.5 از 5
lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating
نظرات کاربران

خوب بود آدرس دفتر تهران رو هم گرفتم که حضورا برم

بسیار آقای جمشیدوند عالی و کامل پاسخ دادند خیلییییییی خوب بود

خیلی اقای نادر دقیق و درست راهنمایی کردن ...بسیار ازشون ممنونم

سوالات متداول کاربران
شما در مشاوره تلفنی می توانید تمام مسائلی که در ذهنتان هست با هزینه نازل بپرسید و نظر وکیل را دقیقا دریافت نمایید و تمام ابهامات ذهنی خودتان را در مکالمه تلفنی بپرسید .با توجه به میزان بالای رضایت مشاوره های تلفنی به شما مشاوره تلفنی را پیشنهاد میکنیم
بله شما می توانید سوال اول خود را به صورت رایگان از وکلای ما بپرسید و خدمات حقوقی ما را دریافت نمایید ولی سوال دوم خود را با هزینه بسیار کمی می توانید مطرح نمایید.
سامانه وکیلوند با بهره گیری از بهترین وکلای ایران با پاسخ دهی کامل و مستند شما را به بهترین شکل راهنمایی کرده و همچنین با داشتن تیم پشتیبانی نظرات و انتقادات شما ثبت کرده و درصورت لزوم شما را با سایر وکلا ومشاورین ارتباط می دهیم تا رضایت شما جلب شود.
ما وکلای سایت را براساس میزان رضایت کاربران و سرعت پاسخگویی رتبه بندی کردیم و شما می توانید یکی از وکلا را براساس کیفیت انتخاب نمایید
تیم حقوقی وکیلوند پاسخ های وکلا و مشاورین حقوقی سایت را بررسی کرده و درصورت مناسب نبودن پاسخ وکیل ،جواب اصلاح شده ومجددا پاسخ جدید برای شما ارسال می شود
بلافاصله بعد از پاسخ دهی به سوال شما با سامانه وکیلوند با ارسال پیامک حاوی لینک پاسخ دهی شما را از پاسخ وکیل مطلع کرده ،همچنین در صورت بسته بودن پیامک های شما ،می توانید با بررسی صفحه ی پنل کاربری پاسخ خودتان را مشاهده فرمایید.

مشاوره حقوقی آنلاین وکیلوند

یکی از راهکارهای که برای رسیدن به مقاصد حقوقی و پرسش و پاسخ در مورد مسایل حقوقی است استفاده از سوال حقوقی از وکیل است و می‌توان برای رسیدن به مقاصد خود از این امر استفاده نمایید . آیا می‌دانستید که چ راهکارهایی برای طرح و پرسش و پاسخ در مورد سوال حقوقی وجود دارد در این مقاله به بررسی و تحلیل این قضیه خواهیم پرداخت پس در ادامه نیز همراه ما باشید . ...

باید توجه داشت که با افزایش پیدا کردن روز افزون جمعیت در جوامع به تبع آن نیز پدیده های مجرمانه و مسایل حقوقی نیز افزایش پیدا خواهد کرد و شاهد تکثر قوانین و مقررات اعم از قوانین عام و قوانین خاص خواهیم بود ، به طور مثال در کشور خودمان در سال 92 قانون مجازات اسلامی جدید تصویب شد و سپس در سال 99 اصلاحاتی تحت عنوان قانون کاهش حبس تعزیری بر روی این قانون اعمال شد یا در جایی دیگر قانون آیین دادرسی کیفری درسال 92 تصویب شد و درسال 94 دستخوش اصلاحات گردید .

از این سری قوانین و مقررات که دچار تغییر و تحول فراوان میشود در کشور ما زیاد دیده می‌شود با عنایت به موارد پیش گفته شده متوجه می‌شویم که مدام باید پا به پای قوانین و مقررات پیش برویم و کسی میتواند خود را با آن جلو ببرد که دارای دانش حقوقی باشد اما سوال که مطرح است اینکه آیا همه مردم جوامع دارای دانش حقوقی هستند ؟ پاسخ ما به این سوال خیر است و مطمئنا همه مردم نمی توانند دارای دانش حقوقی باشند پس بهترین راه مراجعه به شخصی است که دارای دانش حقوقی باشد و چ بهتر که از امکانی که سایت وکیلوند اولین استارتاپ حقوقی ایران تحت عنوان سوال حقوقی فراهم آورده است استفاده شود .

همه افراد ترجیح میدهند که سوالات حقوقی خود را از وکیلی بپرسند که دارای دانش کافی و اطلاعات بسیار بالا است و سایت وکیلوند اولین استارتاپ حقوقی ایران با فراهم آوردن این امکان راه دستیابی برای رسیدن به مقاصد حقوقی شما عزیزان را از طریق سوال حقوقی فراهم نموده است .

با افزایش میزان تعداد بالای قوانین و مقررات راهی جز تخصصی شدن آن باقی نمی ماند گروه وکلا و کارشناسان و متخصصان و مشاوران حقوقی سایت وکیلوند اولین استارتاپ حقوقی ایران این امکان را فراهم آورده است که با معرفی وکلای تخصصی در زمینه خانواده _ تجاری و کیفری و ....سوال حقوقی شما عزیزان را پاسخ گو خواهند بود .

با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر مشکل و نگرانی ای در خصوص طرح سوالات حقوقی وجود ندارد و نخواهد داشت در مورد سوالات حقوقی شما عزیزان میتوانید با مراجعه به سایت وکیلوند اولین استارتاپ حقوقی ایران سوالات حقوقی خود را تنها با یک کلیک جویا شوید و مشاوران و کارشناسان و وکلای متخصص در زمینه های مختلف حقوقی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گو خواهند بود و در صورتی که باز هم به طور کامل اقناع نشدید و نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر داشتید پس از تماس پشتیبان و پی گیری وضعیت ، شما میتوانید سوالات خود را به صورت رزرو تلفنی و به صورت جامع تر جویا شوید .

درخواست تنظیم لایحه٬ شکواییه و سایر اوراق قضایی

در صورتی که شما مخاطبان محترم قصد طرح و تنظیم دادخواست یا ارایه شکواییه به محاکم را داشته باشید و یا به عنوان متهم احضار شده باشید و یا نیاز به تنظیم قرارداد داشته باشید توصیه سایت وکیلوند اولین استارتاپ حقوقی به شما مخاطبان محترم این است که قبل از هرگونه اقدام حتماً حتماً از مشاور حقوقی تلفنی و وکیل تلفنی سایت وکیلوند استفاده نمایید و توجه داشته باشید که هر گونه اقدام شما دارای اثر حقوقی است پس باید در این موارد ریسک نکرده و حتما از نظر مشاوره حقوقی تلفنی و وکیل تلفنی و این امکانی که سایت وکیلوند برای مخاطبان محترم خود فراهم نموده است استفاده نمایید.