طرح سوال حقوقی

موضوع مشاوره :
وکلای سایت در تمامی دسته بندی ها
تعداد کاراکتر
اولین مشاوره متنی شما رایگان میباشد.
در صورت تمایل میتوانید به وکلای آنلاین پرسش خود را مطرح کنید.
کاربر محترم چنانچه میخواهید سوال شما در سایت نمایش داده نشود این گزینه را فعال کنید.
ورود و ثبت نام
حفط حریم شخصی
ضمانت بازگشت وجه
4.55 از 5 رضایت مشتریان
+40,000 مشاوره موفق
آخرین نظرات شما
 • 4.51
  1402 / 03 / 20
  وکیل / کارشناس : آناهیتا قاسمی

  خیلی خوب راهنمایی کردن ممنونم

 • 4.37
  1402 / 03 / 20
  وکیل / کارشناس : فاطمه عراقیه فراهانی

  ششکایت از مغازه دار فحاش

 • 4.51
  1402 / 03 / 20
  وکیل / کارشناس : آناهیتا قاسمی

  عال

 • 3.8
  1402 / 03 / 20
  وکیل / کارشناس : مرضیه صفدری

  بسیار عالی

 • 3.72
  1402 / 03 / 20
  وکیل / کارشناس : سهراب کلانتری

  بادقت به مطالب گفته شده گوش کردند و راهنمایی نمودند.

 • 4.16
  1402 / 03 / 20
  وکیل / کارشناس : فرشته نوری

  عالی بود

سوالات متداول

دریافت خدمات مشاوره تلفنی به چه صورت است؟

شما می توانید با انتخاب یکی از وکلای سایت ما و پرداخت مبلغ براساس میزان زمان مشاوره از خدمات حقوقی ما بهره مند شوید

چگونه می توانم وکیل/کارشناس مناسب پیدا برای مشکل خود پیدا کنم؟

ما وکلای سایت را براساس میزان رضایت کاربران و سرعت پاسخگویی رتبه بندی کردیم و شما می توانید یکی از وکلا را براساس کیفیت انتخاب نمایید.

دریافت خدمات مشاوره تلفنی به چه صورت است؟

تیم حقوقی وکیلوند پاسخ های وکلا و مشاورین حقوقی سایت را بررسی کرده و درصورت مناسب نبودن پاسخ وکیل/کارشناس ،جواب اصلاح شده ومجددا پاسخ جدید برای شما ارسال می شود

آیا کیفیت مشاوره های وکلا بررسی می شود ؟

درصورت انتخاب وکیل/کارشناس تلفنی بر عهده ی سایت ما به شما وکیل یا کارشناسی را پیشنهاد می کنیم که از لحاظ سرعت پاسخگویی و آنلاین بودن بالاترین امتیاز را در روز کسب کرده و شماره وکیل و یا مشاوره حقوقی برای شما ارسال می گردد.

وکیل/کارشناس تلفنی آنلاین را چگونه انتخاب و پیدا کنم ؟

این بسته به نیاز شما دارد ولی در صورت داشتن ابهام و سوالات زیاد ما به شما مشاوره تلفنی را پیشنهاد میکنیم چون هم سرعت پاسخ دهی بالاتر است و هم می توانید تمام سوالات و مشکلات خود و ابهامات خود را از وکیل/کارشناس تلفنی و مشاوره حقوقی انتخاب شده بپرسید

مراحل رزرو مشاوره تلفنی

به سادگی هرچه تمام تر !! در صورت ثبت نام درسایت بلافاصله بعد از انتخاب پکیج و تایید آن به درگاه پرداخت وصل می شوید و بعد از رزرو و پرداخت هزینه ، شماره وکیل/کارشناس به شما ارسال می شود (همچنین شماره وکیل/کارشناس در میز کار شما بعد از رزرو وجود دارد ) و می توانید با وکیل/کارشناس تماس بگیرید

اگر مشاوره تلفنی راضی نباشیم چه می شود؟

24 ساعت بعد از تماس شما تیم پشتیبانی ما با شما تماس خواهد گرفت و در صورت عدم رضایت می توانید علت آن را با پیشتبان های ما در میان بگذارید و در صورت رضایت از سایر وکلا استفاده نمایید

معیار انتخاب یک وکیل/کارشناس خوب چیست؟

برای انتخاب یک وکیل/کارشناس تلفنی خوب برای مشکل حقوقی خود معیار های زیادی است .بخش نظراتی که در پروفایل هر وکیل/کارشناس موجود است میتواند به شما کمک کند ولی ما درسایت وکلا را براساس امتیازی که کاربران به رزرو تلفنی می دهند رتبه بندی کردیم و وکلا بر اساس رتبه ،امتیاز کل درسایت قرار گرفته اند .

پس از انتخاب وکیل/کارشناس تلفنی چقدر زمان می برد که با وکیل/کارشناس ارتباط بگیریم

بلا فاصله پس از رزرو تماس با وکیل شما به وکیل مربوطه متصل می شوید و شماره وکیل برای شما ارسال خواهد شد ولیکن زمان پاسخگویی وکیل از یک دقیقه تا حداکثر 6 ساعت ممکن است زمان ببرد .در 90 درصد مواقع وکلای ما در کمتر از یک ساعت پاسخ کاربر را می دهند .اما در صورت عدم دریافت مشاوره از وکیل شما با تیم پشتیبانی ما می توانید ارتباط بگیرید و ما میتوانیم شما را با وکیلی دیگر متصل نماییم .

چگونه درخواست وکیل برای قرارداد کنم ؟

تجربه و فیدبک های ما ثابت کرده است که بعضا کاربران نیاز به قرارداد و دادخواست خاصی ندارند ولی اگر نیاز به تنظیم قرارداد و یا شکواییه و یا سایر مسائل حقوقی داشتید حتما ابتدا با یک وکیل در این زمینه مشاوره کنید و سپس در صورت رضایت از داخل میزکار من قسمت دادخواست ها درخواست دادخواست جدید کلیک کرده و با انتخاب وکیل و ارسال فایل ها بتوانید دادخواست خود را تنظیم نمایید.
مشاوره تلفنی

سوال آنلاین از وکیل و مشاوره حقوقی متنی

یکی از راهکارهای که برای رسیدن به مقاصد حقوقی و پرسش و پاسخ در مورد مسایل حقوقی است استفاده از سوال حقوقی از وکیل است و می‌توان برای رسیدن به مقاصد خود از این امر استفاده نمایید . آیا می‌دانستید که چ راهکارهایی برای طرح و پرسش و پاسخ در مورد سوال حقوقی وجود دارد در این مقاله به بررسی و تحلیل این قضیه خواهیم پرداخت پس در ادامه نیز همراه ما باشید .

...

باید توجه داشت که با افزایش پیدا کردن روز افزون جمعیت در جوامع به تبع آن نیز پدیده های مجرمانه و مسایل حقوقی نیز افزایش پیدا خواهد کرد و شاهد تکثر قوانین و مقررات اعم از قوانین عام و قوانین خاص خواهیم بود ، به طور مثال در کشور خودمان در سال 92 قانون مجازات اسلامی جدید تصویب شد و سپس در سال 99 اصلاحاتی تحت عنوان قانون کاهش حبس تعزیری بر روی این قانون اعمال شد یا در جایی دیگر قانون آیین دادرسی کیفری درسال 92 تصویب شد و درسال 94 دستخوش اصلاحات گردید .

از این سری قوانین و مقررات که دچار تغییر و تحول فراوان میشود در کشور ما زیاد دیده می‌شود با عنایت به موارد پیش گفته شده متوجه می‌شویم که مدام باید پا به پای قوانین و مقررات پیش برویم و کسی میتواند خود را با آن جلو ببرد که دارای دانش حقوقی باشد اما سوال که مطرح است اینکه آیا همه مردم جوامع دارای دانش حقوقی هستند ؟ پاسخ ما به این سوال خیر است و مطمئنا همه مردم نمی توانند دارای دانش حقوقی باشند پس بهترین راه مراجعه به شخصی است که دارای دانش حقوقی باشد و چ بهتر که از امکانی که سایت وکیلوند اولین استارتاپ حقوقی ایران تحت عنوان سوال حقوقی فراهم آورده است استفاده شود .


مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره رایگان بودن همیشه به معنای بی کیفیت بودن نیست ، ما بابت این مشاوره رایگان از وکلای با تجربه و دارای تحصیلات بالا استفاده میکنیم و با تدوین قانون سعی داریم وکلا پاسخ های خود را کامل بدهند و به بند ها و موارد قانونی توجه کنند و همین باعث شده که مشاوره حقوقی رایگان ما با سایر وبسایت ها متمایز باشد و کاربران و موکلین از یک سوال رایگان خود نهایت بهره را ببرند و نه اینکه صرفا یک سوال فقط پرسیده باشند .

مشاوره های ما در همه زمینه ها از جمله موارد زیر است :

 • مشاوره حقوقی رایگان در مورد ملک
 • مشاوره حقوقی رایگان با موضوع طلاق
 • مشاوره حقوقی با موضوع سایبری

با افزایش میزان تعداد بالای قوانین و مقررات راهی جز تخصصی شدن آن باقی نمی ماند گروه وکلا و کارشناسان و متخصصان و مشاوران حقوقی سایت وکیلوند اولین استارتاپ حقوقی ایران این امکان را فراهم آورده است که با معرفی وکلای تخصصی در زمینه خانواده _ تجاری و کیفری و ....سوال حقوقی شما عزیزان را پاسخ گو خواهند بود .

با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر مشکل و نگرانی ای در خصوص طرح سوالات حقوقی وجود ندارد و نخواهد داشت در مورد سوالات حقوقی شما عزیزان میتوانید با مراجعه به سایت وکیلوند اولین استارتاپ حقوقی ایران سوالات حقوقی خود را تنها با یک کلیک جویا شوید و مشاوران و کارشناسان و وکلای متخصص در زمینه های مختلف حقوقی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گو خواهند بود و در صورتی که باز هم به طور کامل اقناع نشدید و نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر داشتید پس از تماس پشتیبان و پی گیری وضعیت ، شما میتوانید سوالات خود را به صورت رزرو تلفنی و به صورت جامع تر جویا شوید .


طرح سوال حقوقی رایگان

سایت وکیلوند یکی از تخصصی ترین سایت های فعال در حوزه حقوقی می باشد که با داشتن وکلای متخصص در تمام زمینه های حقوقی پاسخگوی سوالات شما به صورت کامل می‌باشد که در این سایت پرسش سوال اول به صورت رایگان است و بعد از آن برای پرسش سوال باید هزینه پرداخت نمایید یا می توانید از مشاوره تلفنی استفاده و با وکیل دلخواه خود به صورت تلفنی با مدت زمان انتخابی به صورت دلخواه مشورت کنید.


سوال حقوقی من توسط چند وکیل پاسخ داده میشود؟

با توجه به سیاست های وب‌سایت وکیلوند در زمینه پاسخگویی به کاربران ممکن است پس از طرح سوال توسط کاربر توسط چند وکیل پاسخ داده شود و حتی این امکان وجود دارد که سوال مطرح شده از سوی کاربر چند پاسخ داشته باشد که ما در سایت وکیلوند با اعلام قبلی این مسئله به وکلا که نباید جواب سوال کاربر فقط به صورت بله و خیر باشد چارچوب کاری خود در زمینه پاسخ سوالات حقوقی قرار دادیم و جواب نهایی ارائه شده به کاربر توسط یک وکیل و مستند به قانون و پاسخی کامل می‌باشد.


هدف از رایگان بودن اولین سوال حقوقی در سایت وکیلوند چیست؟

ممکن است گاهی مشکل حقوقی شما مشکل بزرگی نباشد و با یک پرسش و پاسخ به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسید سایت وکیلوند با ارائه این امکان برای کاربران از پرداخت هزینه توسط آنها برای یک مشکل کوچک جلوگیری کرده تا بصورت رایگان و در کوتاهترین زمان ممکن به پاسخ خود برسند در وهله دوم نیز هدف جلب اعتماد کاربران این سایت می باشد تا با خیالی آسوده این سایت را برای امور حقوقی خود انتخاب نمایید.


چگونه مشاوره تلفنی دریافت کنم؟

شما می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل و نوشتن عبارت مشاوره حقوقی تلفنی و انتخاب سایت وکیلوند برای این کار وارد این وب‌سایت شوید باتوجه به آن که طراحی این سایت یعنی وکیل وند یک طراحی ساده اما به‌روز می باشد به راحتی می توانید قسمت مشاوره تلفنی را پیدا کرده،وکیل دلخواه‌تان را با شناخت قبلی برای مشاوره خود انتخاب نمایید چنانچه وکیل خاصی مد نظر شما نیست می توانید انتخاب وکیل را جهت مشاوره تلفنی بر عهده سایت گذاشته تا در سریعترین زمان ممکن شماره وکیل متخصص جهت مشاوره تلفنی از طریق پیامک برای شما ارسال گردد.


سوال حقوقی دارم چگونه بپرسم

طرح سوال و پرسش حقوقی در سایت ما بسیار ساده است فقط با چند کلیک !! بعد از طرح سوال خود به صورت جامع و کامل میتوانید تیک مخفیانه بودن سوال را زده تا درسایت نمایش داده نشود و بعد از طرح سوال حداکثر تا 6 ساعت پاسخ را دریافت کنید .به همین سادگی !