مشاهده بهترین وکلای خانواده

با وکیل وند ۲۴ ساعته و از همه جای دنیا میتوانید مشاوره حقوقی دریافت کنید . وکیل وند به صورت تخصصی و با حفظ حریم خصوصی، اقدام به ارایه مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره تلفنی در زمینه‌ی بهترین وکیل خانواده کرده است.

فیلتر ها
حدف فیلتر ها
  • تخصص وکیل

  • استان

آنلاین

امین فضلی

وکیل پایه یک دادگستری پیشنهاد شده توسط کاربران

متخصص خانواده ،اسناد و املاک

4.0
3328 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

198,000

آنلاین

مرضیه صفدری

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص خانواده ،اسناد و املاک

4.0
1358 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

198,000

آنلاین

میلاد علیپور

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص خانواده ،ارث و امور حسبی

3.5
354 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین

الهه طالبی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص خانواده ،کار، بیمه و تامین اجتماعی

3.5
2730 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

118,000

آنلاین

محمد بابایی فیشانی

کارشناس حقوقی

متخصص خانواده ،اسناد و املاک

4.3
12631 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

198,000

آنلاین

محسن حاجی آبادی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص خانواده ،اسناد و املاک

4.0
1051 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

118,000

در حالت مرخصی

علی تقوی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص خانواده ،کیفری

3.9
2116 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

198,000

آنلاین

آناهیتا قاسمی

کارشناس حقوقی

متخصص خانواده ،اسناد و املاک

4.5
6639 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

158,000

دقایقی پیش

غلامرضا قربانی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،خانواده

4.4
623 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

198,000

با وجود مشکلات متعدد در خانواده‌ها قوانینی برای جلوگیری از تنش میان اعضای یک خانواده در نظر گرفته شده است. اغلب شاید به این موضوع بیاندیشید که در خانواده شما، تنش‌ها به سرعت کنترل می‌شوند. به عبارتی تنش‌های خانوادگی موضوعی نیستند که به وکیل یا مشاور نیازی داشته باشند. در این‌خصوص بایستی بدانید که گاها در بعضی خانواده‌ها ممکن است تنش‌ها تا حدی جدی شوند که به مشاوره حقوقی نیز نیاز داشته باشند. در ادامه این مقاله که توسط موسسه حقوقی وکیل وند تهیه شده، به بررسی نیاز اشخاص به وکیل خانواده می‌پردازیم.

 

وکیل یا مشاور حقوقی خانواده کیست؟

اعضای خانواده ممکن است شبیه به هم فکر کنند یا تصمیماتی بگیرند؛ اما در برخی مواقع اختلاف نظر هم بین اعضا وجود دارد. به عبارتی همانطور که گفته شد، ممکن است؛ گاها اختلافات جدی بین اعضای یک خانواده بروز کند. از این رو این اشخاص نیاز به فردی دارند تا مشکل را حل کند. در چنین مواقعی مخصوصا زمانی که مشکل به دادگاه کشیده شود، نیاز به یک مشاور حقوقی خانواده حس می‌شود.

در مواردی که اختلاف پیش آمده به دادگاه و شکایت کشیده شود، مشاور دادگاه خانواده می‌تواند کمک شایانی به اشخاص کند. بایستی توجه داشته باشید که دادرسی چنین شکایتی در دادگاه خانواده و طبق قوانین مربوطه رسیدگی خواهد شد. متخصصان حقوقی زیادی خدمات مشاوره حقوقی خانواده را ارائه می‌کنند. لذا بایستی با توجه به نیاز خود و نظر دیگران، بهترین متخصص را برای دریافت مشاوره در نظر بگیرید.

 

مشاور حقوقی خانواده

 

وظایف وکیل خانواده چیست؟

برای اینکه بتوانید بهترین وکیل مشاوره حقوقی خانواده را انتخاب کنید؛ بهتر است وظایف اصلی مشاور را در نظر بگیرید. به صورت کلی وکیل مشاور حقوقی خانواده بایستی شما را در خصوص موانع موجود بر سر راه آگاه کند. همچنین مبانی ثبت شکایت شما نیز بسیار حائز اهمیت هستند. توصیه می‌شود برای درخواست مشاوره حقوقی خانواده، به صورت آنلاین اقدام کنید. در این صورت می‌توانید نظرات سایر کاربران در خصوص متخصص را در نظر بگیرید.

از مهم‌ترین وظایف وکیل مشاور حقوقی خانواده، ارائه پاسخی کامل به سوالات شما است. در واقع مشاور موظف است تا علاوه بر پاسخ اصلی به سوال شما، خطرات و راهنمایی‌های جانبی را نیز برای شما توضیح دهد. لذا در صورتی که متوجه پاسخ‌های کوتاه یک مشاور شدید، بایستی بدانید که پاسخ کاملی برای سوال خود پیدا نکردید.

 

درخواست وکیل طلاق

شاید بر اثر اختلافات به وجود آمده قصد جدایی از همسر خود را داشته باشید. در چنین شرایطی ابتدا به دنبال وکیلی هستید که به امور طلاق رسیدگی کند. بایستی بدانید که وکیل مشاوره طلاق همان وکیل مشاور حقوقی خانواده است. لذا در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی در خصوص طلاق دارید بایستی به مشاور حقوقی خانواده مراجعه کنید و درخواست وکیل طلاق دهید.

از دیگر مشاوره‌هایی که وکیل مشاور حقوقی خانواده به متقاضیان ارائه می‌دهد؛ وکیل مهریه و نفقه است. به عبارتی می‌توانید از این متخصصین برای رفع ابهامات خود در خصوص تمام مشکلات حقوقی خانواده کمک بگیرید. مشاور حقوقی خانواده می‌تواند بهترین متخصص در خصوص جلوگیری از مواجه شدن با خطرات حقوقی مرتبط با دادگاه خانواده باشد!

وکیل مهریه، وکیل نفقه یا همان وکیل متخصص حقوقی خانواده بایستی تجربه و دانش لازم در خصوص طلاق، مهریه، نفقه و سایر را داشته باشد. شایان ذکر است که هر یک از عبارات ذکر شده را دنبال کنید نهایتا متوجه خواهید شد که متخصص مورد نیاز شما همان مشاور حقوقی خانواده است. شایان ذکر است که می‌توانید برای مشاوره حقوقی خانواده از خدمات مشاوره موسسه حقوقی وکیل وند نیز استفاده کنید.

 

وکیل طلاق

 

درخواست وکیل انحصار وراثت

دعاوی حقوقی در خصوص انحصار وراثت در اغلب خانواده‌ها رخ می‌دهد. برای رعایت عدالت و احترام به تمام وارثان و اشخاصی که دارای حق در انحصار وراثت هستند، قوانینی تنظیم شده است. در زمان فوت هر فرد بایستی ابتدا دیون و بدهی متوفی پرداخت شود. سپس نوبت به وصیت نامه می‌رسد. ورثه بایستی پس از پرداخت دیون و بدهی به اجرای وصیت نامه متوفی بپردازند.

پس از عمل به وصیت نامه در چارچوب قوانین کشور، ورثه متوفی می‌توانند اموال او را طبق قانون و با مراحل قانونی تقسیم کنند. در صورتی که اختلافی بین ورثه وجود داشته باشد؛ بایستی از وکیل انحصار وراثت کمک گرفته شود. ناگفته نماند که خدمات مشاوره انحصار وراثت توسط مرکز مشاوره حقوقی خانواده انجام می‌شود. به عبارتی وکیل انحصار وراثت نیز همان وکیل مشاوره حقوقی خانواده است.

موسسات حقوقی و متخصصین بسیاری این خدمات را به متقاضیان ارائه می‌دهند. نکته حائز اهمیت عقبه و تجربه موسسه در ارائه مشاوره حقوقی است. در این خصوص بایستی تحقیقات لازم را نیز انجام دهید تا دچار مشکل نشوید. خوشبختانه در خصوص مشاوره انحصار وراثت نیز می‌توانید از متخصصین مجرب موسسه حقوقی وکیل وند کمک بگیرید.

 

درخواست وکیل مشاوره حقوقی مالی

ریشه بسیاری از اختلافات و شکایت اشخاص از هم، در مشکلات مالی بین آن‌ها خلاصه می‌شود. در چنین شرایطی در اغلب مواقع به وکیل متخصص در خصوص مسائل حقوقی مالی مراجعه می‌شود. شایان ذکر است در صورتی که اختلاف بین دو فرد که از اقوام درجه یک هستند باشد، رسیدگی به پرونده در دادگاه خانواده صورت می‌پذیرد.

 

وکیل مشاوره حقوقی مالی

 

یکی از مثال‌هایی که در خصوص وکیل مشاوره حقوقی مالی ذکر شد، وکیل مشاوره انحصار وراثت است. اگر کمی به این موضوع توجه کنید متوجه شباهت و نحوه رسیدگی به شکایت می‌شوید. ناگفته نماند مشاوره حقوقی ملکی نیز مانند مشاوره حقوقی مالی وظیفه چنین متخصصانی است. برای دریافت مشاوره حقوقی مالی مخصوصا اختلافات مالی میان خویشاوندان درجه یک بایستی از وکیل مشاوره حقوقی خانواده یاری بطلبید.

 

وکیل غیر حضوری مشاوره حقوقی خانواده

دریافت مشاوره غیر حضوری مزایای بسیاری دارد. یکی از مهم‌ترین مزایا را می‌توان صرفه‌جویی در زمان عنوان کرد. برای دریافت مشاوره غیر حضوری در موسسات دو راه وجود دارد. اولین راه دریافت مشاوره تلفنی حقوقی خانواده و دیگری به صورت اینترنتی است. متقاضیان می‌توانند هر گونه مشاوره حقوقی خانواده را از موسسات به دو شیوه معرفی شده دریافت کنند. شایان ذکر است که دریافت مشاوره حقوقی خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته نیز امکان پذیر است.

از دیگر مزایای مشاوره حقوقی به صورت غیر حضوری، نداشتن محدودیت زمانی است. به عبارتی در هر ساعت از شبانه روز می‌توان با متخصص حقوقی در ارتباط بود. خوشبختانه موسسه حقوقی وکیل وند نه تنها خدمات مشاوره 24 ساعته، بلگه خدمات مشاوره حقوقی خانواده شبانه روزی رایگان را نیز به متقاضیان ارائه می‌دهد.

به عبارتی متقاضیان می‌توانند به کمک موسسه حقوقی وکیل وند، از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین به صورت شبانه روزی بهره مند شوند. از دیگر مزایایی که باید به آن اشاره کرد؛ تجربه درخشان متخصصان موسسه و لبخند رضایت متقاضیان است. مشاوره حقوقی رایگان نیز در وکیل وند 24 ساعته است.

 

هزینه مشاوره حقوقی خانواده

هزینه مشاوره حقوقی خانواده بسته به موضوع مشاوره و زمان مورد نیاز متفاوت است. برخی از مشاورین حقوقی مبلغ ثابتی برای مشاوره در نظر می‌گیرند. قیمت مشاوره حقوقی خانواده ثابت بر اساس تجربه و مهارت متخصص حقوقی تعیین می‌شود. دریافت مشاوره حقوقی خانواده 24 ساعته تنها به صورت آنلاین و تلفنی امکان‌پذیر است. از طرفی نیز مشاوره غیر حضوری هزینه کمتری برای متقاضی دارد.

خوشبختانه موسسه حقوقی وکیل وند توانسته مشاوره حقوقی شبانه روزی را با بهترین تعرفه خدمات و با مشاورین مجرب ارائه کند. همچنین می‌توانید در صورت استفاده از خدمات مجموعه از مشاوره حقوقی خانواده به صورت رایگان نیز بهره مند شوید. نکته مهم در این خصوص کیفیت مشاوره متخصصین است. متقاضیان می‌توانند بر اساس امتیاز کاربران در وبسایت مجموعه عملکرد متخصص را نیز ارزیابی نمایند.

 

هزینه مشاوره حقوقی خانواده

 

دریافت مشاوره حقوقی خانواده به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. برای دریافت مشاوره غیر حضوری می‌توانید از موسسات حقوقی که این خدمات را ارائه می‌دهند یاری بگیرید. می‌توان با کمی جست و جو در اینترنت بهترین موسسه حقوقی را نیز پیدا کرد. در صورتی که به دنبال یک موسسه حقوقی برای دریافت مشاوره حقوقی خانواده به صورت 24 ساعته هستید و ارزیابی وکیل اهمیت بالایی برای شما دارد؛ می‌توانید از خدمات موسسه حقوقی وکیل وند استفاده کنید. بابت شماره تلفن مشاوره حقوقی خانواده نیز می‌توانید از شماره موجود در سایت مجموعه استفاده کنید.