زهرا سالاری پور

lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating

متخصص در امور خانواده و اسناد و املاک(دیوان عدالت اداری)

اعظم عسگری

lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating

متخصص در امور حقوقی و خانواده

  • امتیاز : 287

وکیل در دسترس نیست

وضعیت :در حالت مرخصی

چگونه وکیل خانواده و طلاق خوب انتخاب کنیم

در یک اختلاف طلاق یا حضانت فرزند، آینده شما بر این نتیجه است. این مسائل پیچیده نیازمند وکلای خانواده است که می دانند چه کاری انجام می دهند و شما می دانید که می توانید اعتماد کنید. وکلای خانواده با رتبه برتر ما در ایران در زمینه حقوق خانواده بسیار با تجربه هستند و توسط موکلان امتیاز بالایی دارند.
تیم وکلای خانواده ما وکالت حقوقی با کیفیتی را که شما نیاز دارید و شایسته آن هستید ارائه می کنند. ما در یافتن راه حل برای مشکلات دشوار و محافظت از موکلان در هر انجمنی، از مذاکره گرفته تا دعوا، برتر هستیم.
ما معتقدیم که موکلان باید انتخاب هایی داشته باشند: گزینه هایی که نتایج کلی آنها و تجربه رسیدن به آنها را افزایش می دهد. وکلای خانواده ما آموزش دیده اند تا مسائل حقوقی را با رویکردی مؤثر در روابط با موکلان حل کنند.
وکلای خانواده ما با شما همکاری می کنند تا رویکردی متناسب با نیازهای منحصر به فرد قانون خانواده شما ایجاد کنند و رویکردی که شما را با طیف گسترده ای از پشتیبانی ها و منابع برای بهبود تجربه شما در طول تغییر در خانواده تان مرتبط کند.

وکیل طلاق 

 یکی از کار ها و اموری که یک وکیل خانواده برای شما انجام می دهد در زمینه طلاق می باشد و وکیلی که در زمینه طلاق تخصص دارد می تواند پرونده شما را در این زمینه با تجریه خود و اصول پیش ببرد یک وکیل طلاق خوب به همه موارد حقوقی اشراف دارد و می تواند پرونده شما را بسیار جلو بیندازد .

وکیل مهریه 

یکی دیگر از امور و زیر مجموعه ی کارهای وکیل خانواده همان امور مهریه و انجام چنین مسائلی است و یک وکیل متخصص خوب این مشکل را برای شما می تواند حل کند ،اینکه چگونه یک وکیل متخصص خوب در زمینه مهریه پیدا کنیم هم در وبسایت وکیلوند بسیار ساده و حل شدنی است ،برای مثال در همین موضوع که زیر مجموعه ای از موضوعات خانواده می باشد شما می توانید وکلای متخصص در زمینه مهریه را به ترتیب توانمندی  ،سرعت پاسخگویی و میزان رضایت و ... مشاهده بفرمایید و با انتخاب بهترین وکیل مهریه کارها و امور خود را تا حدود بسیار زیادی جلو بیندازید تا پرونده شما به بهترین نحو ممکن پیش برود ،بدون اینکه بخواهید هزینه های هنگفتی را پرداخت نمایید .

قانون خانواده چیست؟

قانون خانواده یک حوزه عملی است که به مسائل حقوقی مربوط به روابط خانوادگی مانند طلاق و حضانت فرزند مربوط می شود. وکلای ما که قانون خانواده را انجام می دهند معمولاً طلاق، طلاق توافقی، مهریه،  حضانت فرزند و سایر موارد قانونی مرتبط را انجام می دهند.

وکیل خانواده چه می کند؟

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به وکیل خانواده نیاز دارید یا نه می تواند دشوار باشد. مخصوصاً وقتی نوبت به موقعیت ‌های حقوقی شما می‌رسد، مانند خرابی یک رابطه یا تصمیم‌گیری در مورد طلاق، مهریه، طلاق توافقی، حضانت و اموال.
داشتن یکی از وکلای خانواده ما در تهران و سایر نقاط کشور در کنار شما، به شما کمک می کند تا این روند را طی کنید. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چگونه وکلای خانواده ما در سایت وکیل وند می توانند کمک کنند:
اسناد بسیاری در اکثر پرونده های حقوقی خانواده کامل شده است. وکیل مجرب خانواده ما به شما در درک بهتر این مدارک کمک می کند.
این روند کمتر احساسی می شود. وقتی مجبورید به تنهایی با جنبه‌های مسائل خانوادگی‌تان کنار بیایید، گاهی اوقات تحمل آن خیلی احساسی است. وکیل خانواده ما به شما کمک می کند تا در موارد قانونی و مهم ترین نکات تمرکز کنید.
استخدام وکیل خانواده به شما این امکان را می دهد که شرایط تسویه حساب خود را بهتر درک کنید. طلاق می تواند شامل مراحل مختلفی از جمله تبادل اسناد مالی، مذاکره، اخذ گزارش های کارشناسی و احتمالاً حضور در دادگاه باشد. وکیل خانواده شما پیمایش و درک این مراحل را بسیار ساده تر می کند.

انواع پرونده های حقوقی خانواده:

ما در سایت وکیل وند معتقدیم که حقوق، مسئولیت‌ها و امتیازات مربوط به روابط خانوادگی از مقدس ‌ترین موارد در جامعه ما هستند. بر این اساس، ما با درک اینکه همه خانواده ها منحصر به فرد، خاص و مهم هستند، موکلان خود را با احترام و حرفه ای پذیرش می نماییم. هدف ما دستیابی به بهترین نتایج ممکن برای موکلان خود و در عین حال ارائه بهترین خدمات شخصی است.
برای اطمینان از اینکه می توانیم به شما در درک حقوق و مسئولیت های قانونی خود کمک کنیم، خدماتی را در بسیاری از زمینه های قانون خانواده ارائه می دهیم:
طلاق و جدایی
طلاق توافقی
حضانت فرزند
حفاظت از دارایی
تقسیم اموال
تجدید نظر
دریافت مهریه، نفقه، اجرت المثل و ..

چرا سایت وکیل وند را انتخاب کنید؟

ما به نیازها و سبک ارتباطی شما توجه می کنیم. هدف ما کمک به شما در این دوران سخت در زندگی شماست. وکلای خانواده ما تخصص گسترده ای در حقوق خانواده و تقسیم دارایی دارند. ما گروه کوچکی از وکیلان سرسخت اما دلسوز هستیم که برای محافظت از شما و حقوق قانونی شما در هر مرحله از فرآیند مبارزه خواهیم کرد.
تیم ماهر وکلای خانواده ما برای درک اهداف و  شما وقت می گذارند تا بتوانیم شما را به مطلوب ترین نتیجه طلاق یا سایر موارد قانونی راهنمایی کنیم. ما به مشتریان اطلاعاتی را که برای تصمیم‌گیری خوب نیاز دارند، می‌دهیم و با پیشرفت پرونده آنها را به خوبی در جریان می‌گذاریم.
با خدمات بی عیب و نقص به عنوان ستون فقرات شهرت ما در سایت وکیل وند، ما متعهد قلبی به بهبود زندگی شما از طریق کار خود هستیم. هدف اصلی ما ارائه پشتیبانی مناسب و توانمند سازی شما برای تصمیم گیری صحیح برای حل موفقیت آمیز مسائل خانوادگی است.