مشاهده بهترین وکلای مالیاتی

با وکیل وند ۲۴ ساعته و از همه جای دنیا میتوانید مشاوره حقوقی دریافت کنید . وکیل وند به صورت تخصصی و با حفظ حریم خصوصی، اقدام به ارایه مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره تلفنی در زمینه‌ی بهترین وکیل مالیاتی کرده است.

فیلتر ها
حدف فیلتر ها
  • تخصص وکیل

  • استان

آنلاین در 1 روز پیش

مریم جلالی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص خانواده ،مالیاتی

4.0
4 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 1 روز پیش

الهه محمدی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،مالیاتی

4.3
2258 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

198,000

آنلاین در 5 روز پیش

لیلا فرجامیان

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،مالیاتی

4.0
11 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

128,000

آنلاین در 2 هفته پیش

نرمین معروفی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،مالیاتی

4.0
59 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

128,000

آنلاین در 3 هفته پیش

مسعود لطیف پور

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص تجاری ،مالیاتی

4.0
8 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 3 هفته پیش

محمد امید اسمعیل زاده

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص تجاری ،مالیاتی

4.0
0 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 2 ماه پیش

انیسه سرافراز

کارآموز وکالت

متخصص خانواده ،مالیاتی

4.0
2 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 4 ماه پیش

مهناز دلاویز

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص تجاری ،مالیاتی

4.0
1 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 4 ماه پیش

بهاران حيدري

کارآموز وکالت

متخصص حقوقی ،مالیاتی

4.0
0 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی یکی از وکلای پایه یک دادگستری است که باید در حوزه مالیات تخصص داشته باشد و در رشته حقوق تحصیل کرده باشد. این وکلا به شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف کمک زیادی می‌کنند، زیرا امور مربوط به مالیات جزو موارد مهم برای شرکت‌های مختلف است که باید توسط فردی با تجربه پیگیری شود. با وکیل مالیاتی می‌توان بسیاری از امور را در این حوزه به بهترین شکل پیش برد.

 

معرفی وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی، وکیلی است که در حوزه حسابداری و امور مالی تخصص و تبحر دارد. این فرد با وجود آگاهی از قوانین و آیین نامه‌های مالیاتی، در صورت نیاز می‌تواند از اظهارنامه‌های مالیاتی یک شرکت دفاع کرده و در خصوص پرداخت مالیات کمتر افراد را پشتیبانی کند. با توجه به این موضوع به افراد و شرکت هایی که پرونده مالیاتی دارند، پیشنهاد می شود حتما با یک وکیل مالی یا مشاور مالیاتی قرارداد داشته باشند تا در زمان نیاز هم بتوانند از مشاوره مالیاتی استفاده کنند و هم اینکه از این پرونده ها دفاع کنند.

 

مشخصات بهترین وکیل مالیاتی

در زمان انتخاب بهترین وکیل مالیاتی باید دقت داشته باشید یک وکیل متبحر و متخصص می‌تواند در زمینه‌های مالیاتی مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی هم بدهد. در واقع وکیل متخصص در مسائل مالیاتی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 

 آگاهی کامل از قوانین مالیاتی

از جمله مهم‌ترین مشخصات بهترین وکیل مالیاتی، آگاهی کامل بر قوانین مالیاتی است. به طوری که این وکلا باید تمامی قوانین و تبصره‌های امور مالیاتی را بدانند و با اشراف کامل بتوانند از حقوق فرد یا موسسات و شرکت‌ها دفاع نمایند و در نهایت مالیات پرداخت شده توسط افراد را تا حد امکان کاهش دهند. همچنین اطلاع از آخرین تغییرات قوانین و وضع قوانین جدید اهمیت زیادی دارد.

 

 بهترین وکیل مالیاتی

 

تخصص کافی در حسابداری

دیگر ویژگی وکیل مالیاتی خوب، تخصص کافی در زمینه حسابداری است به طوری که وکیل مالیاتی باید آشنایی کامل با مباحث حسابداری داشته باشد و بتواند مجموعه یا فرد موکل خود را در این زمینه پشتیبانی کند.

 

تجربه بالای وکیل مالیاتی

نکته مهم دیگر در خصوص وکالت مالیاتی، تجربه کافی این وکلا است. به طوری‌که یک وکیل با تجربه از آنجایی‌که برای مجموعه‌های زیادی کار کرده است می‌تواند به راحتی امور مالیاتی شما را سامان دهد و مشکلات شما را حل کند. جهت این امر می‌توانید قبل از هر اقدامی از وکیل مورد نظر مشاوره مالیاتی دریافت کنید تا با توانایی های ایشان آشنا شوید.

 

توانایی کافی در تنظیم اظهارنامه مالیاتی

دیگر توانایی مورد نیاز برای بهترین وکیل امور مالیاتی، تبحر در تنظیم اظهارنامه مالیاتی است. این وکلا باید بتوانند به بهترین نحو و بدون مشکل اظهارنامه‌ها و لایحه‌ها را تحریر کنند تا اداره مالیات نتواند هیچ‌گونه ایرادی لحاظ کند.

 

متعهد بودن و وجدان کاری وکیل مالیاتی

دیگر ویژگی مهم در بهترین وکیل امور مالیاتی، تعهد و وجدان کاری است؛ به طوری که باید وکیلی انتخاب کنید که دستمزد و مسائل مالی برای او اولویت نباشد بلکه در ابتدا بر اساس صلاح مجموعه یا فرد موکل خود تمام توان خود را گذاشته تا مشکلات مالی و مالیاتی موکل حل شود.

 

وظایف یک وکیل مالیاتی چیست؟

هنگامی‌که قصد کمک گرفتن از وکیل در تهران داشته باشید، باید دقت کنید که مهم‌ترین وظایف این وکلا عبارت است از:

  • تهیه فرم‌های مالیاتی

 ارائه مشاوره مسائل حقوقی

 ایجاد ارتباط بین مراجع حقوقی و موکلین

 ارائه مشاوره در خصوص مسائل مالی و مالیاتی

 ارائه مشاوره در خصوص چگونگی تنظیم دفاتر قانونی

 ارائه راهکارهایی برای کاهش بدهی‌های مالیاتی

 ارائه مشاوره در خصوص معافیت‌های مالیاتی 

ارائه خدمات مربوط به حسابداری

ارائه مشاور در خصوص چگونگی تهیه اسناد و مدارک مالی

 

وظیفه وکیل مالیاتی چیست؟

 

مهمترین سوابق تحصیلی وکیل مالیاتی

علاوه بر اینکه باید به سوابق مالیاتی وکیل مورد نظر توجه شود لازم است دقت کنید که یک وکیل مالیاتی متخصص باید تخصص‌ها و سوابق تحصیلی مختلفی داشته باشد. به طوری‌که این وکلا باید حداقل مدرک کارشناسی از رشته‌های مدیریت مالی، حسابداری، حقوق یا غیره داشته باشد. همچنین آگاهی و تسلط در تمامی قوانین و بخشنامه‌های مالی و مالیاتی مهم است و همچنین این وکلا باید با روند تشکیل پرونده مالیاتی و پیگیری پرونده موکل خود در ادارات مالیاتی آشنا باشند. و در نهایت توانایی تشخیص مشکلات پرونده‌های مالی و مالیاتی و توانایی حل مشکلات مشخص شده در اختلافات مالیاتی بسیار مهم است.

 

انواع مالیات در حقوق ایران

مهمترین انواع مالیات در حقوق ایران که برای هر کدام از آن‌ها قانون مالیاتی مستقیم ذکر شده است به شرح زیر است:

 

مالیات بر درآمد املاک

از جمله انواع مالیات در حقوق ایران، مالیات بر درآمد املاک است. این نوع مالیات که در نظام مالیاتی مشخص شده است به تمامی املاک که از قبل به دست آمده یا از طریقی به ارث رسیده است، تعلق می‌گیرد. مالیات بر املاک نیز خود در سه دسته مالیات بر اجاره املاک و مستغلات، مالیات بر نقل و انتقال املاک و مالیات بر مستغلات خالی از سکنه دسته بندی می‌شود.

 

 مالیات بر ارث

مالیات بر ارث از دیگر انواع مالیات در حقوق ایران است که وکلای مالیاتی با قبول این پرونده‌ها طرح‌های دفاعی عالی ارائه می‌دهند و به مودیان مالیاتی کمک می‌کنند تا بتوانند مالیات بر ارث خود را به صورت دقیق پرداخت کنند و مالیات‌های سنگین و بدون حساب بر آن‌ها تحمیل نشود.

 

مالیات بر ارزش افزوده 

نوع دیگر از مالیات، مالیات بر ارزش افزوده است که در چند سال اخیر توسط دولت وضع شده و در مرحله تولید کالا تا توزیع آن از اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت می‌شود.

 

 

وکیل برای مالیات بر ارزش افزوده

 

مالیات بر مشاغل

و اما دسته دیگر از انواع مالیات، مالیات بر مشاغل است که صاحبان مشاغل و افرادی که به فعالیت‌های اقتصادی مشغول هستند باید طبق قانون مقداری از درآمد خود را به عنوان مالیات پرداخت کنند. علاوه بر این مالیات حق تم  و مالیات بر دارایی نیز در دسته مالیات های پرداختی قرار می‌گیرد.

 

درخواست استرداد مالیات اضافی

گاهی اوقات افراد به دلیل رعایت قوانین مالیاتی و پرداخت به موقع مالیات مشمول استرداد مالیاتی خواهند شد. حال در خصوص مهلت درخواست استرداد مالیات اضافی باید توجه کنید که مهلت یا زمان خاصی برای این درخواست وجود ندارد و هر زمان افراد متوجه شوند که مبلغی را اضافه پرداخت کرده‌اند می‌توانند درخواست استرداد را به اداره امور مالیاتی ارائه دهند.

 توجه داشته باشید در صورتی‌که استرداد مالیاتی بیش از سه ماه به طول انجامد و به آن‌ها بازپرداخت نشود، خسارت دو درصدی نسبت به مبلغ اضافه پرداخت در نظر گرفته خواهد شد.

 

هزینه وکیل مالیاتی

چنانچه قصد دریافت مشاوره حقوقی آنلاین فوری داشته باشید، باید از هزینه وکیل مالیاتی در تهران نیز مطلع باشید. در این خصوص لازم است بدانید هزینه‌ای که برای وکالت دعاوی مالیاتی در نظر گرفته می‌شود بسته به فاکتورهای مختلف متغیر است. مهم‌ترین فاکتور تعیین‌کننده هزینه مالیاتی، نوع پرونده و مشکل موودی خواهد بود. همچنین تجربه کاری، موفقیت در پرونده‌ها و معروفیت وکیل، جزو فاکتورهای مهمی است که در این هزینه تاثیر می‌گذارد.

 

مالیات مشاغل

 

نرخ مالیات در چه ارگانی مشخص می شود؟

اینکه تعیین‌کننده نرخ مالیات کدام ارگان است؟ باید گفت که نرخ مالیات توسط قانون و دولت مشخص می‌شود. لذا شرکت‌ها و شخص باید نسبت به پرداخت آن در زمان معیین کوشا باشند.

 

چرا داشتن وکیل مالیاتی الزامی است؟

اگرچه برای مشاوره حقوقی رایگان تلفنی افراد می‌توانند در خصوص مباحثی از مالیات اطلاعات کسب کنند، اما در نهایت باید توجه داشته باشید که داشتن یک وکیل مالیاتی الزامی است. شاید در ابتدای راه شما هزینه‌ای برای دریافت خدمات این وکلا پرداخت کنید، اما در نهایت سود زیادی برایتان خواهد داشت. لذا پرونده‌های مالیاتی به قدری سنگین و پیچیده است که می‌تواند به راحتی مودیان مالیاتی را سرگرم کند؛ در واقع دفاع از پرونده‌های مالیاتی بدون موکل امکان‌پذیر نخواهد بود. بنابراین باید گفت که شرکت‌ها و افراد برای دریافت مشاوره مالیاتی به صورت مدام و پشتیبانی مالیاتی، رفع مشکل پرونده مالیاتی و ثبت قراردادها و صورت‌های مالی نیاز به وکیل مالیاتی خواهند داشت.

 

خدمات مالیاتی را از بهترین وکیل در وکیل وند دریافت کنید

وکیل مالیاتی، وکیلی است که در خصوص حسابداری، حقوق و قوانین مالی اطلاعات جامعی داشته باشد. برای اینکه امور مالیاتی مودیان به بهترین نحو انجام شود، لازم است از وکلای باتجربه که تخصص کافی در این امور دارند نیز کمک گرفته شود. با توجه به این که وکلای با تجربه می‌توانند پرونده های مودیان را راحت تر به موفقیت برسند برای هر شرکتی نیاز به وکیل امور مالیاتی متخصص خواهد بود. شما می‌توانید در این زمینه از متخصصان مجموعه وکیل وند کمک بگیرید.