مشاهده بهترین وکلای جرایم سایبری

با وکیل وند ۲۴ ساعته و از همه جای دنیا میتوانید مشاوره حقوقی دریافت کنید . وکیل وند به صورت تخصصی و با حفظ حریم خصوصی، اقدام به ارایه مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره تلفنی در زمینه‌ی بهترین وکیل جرایم سایبری کرده است.

فیلتر ها
حدف فیلتر ها
 • تخصص وکیل

 • استان

آنلاین در 4 ساعت پیش

نسرین شجاع پوریان

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص خانواده ،جرایم سایبری

3.5
40 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 19 ساعت پیش

متخصص کیفری ،جرایم سایبری

3.5
18 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

128,000

آنلاین در 20 ساعت پیش

سعید بزرگی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،جرایم سایبری

3.5
411 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

118,000

آنلاین در 4 روز پیش

رضا احمدی ذیلان

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،جرایم سایبری

4.2
1448 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

158,000

آنلاین در 6 روز پیش

سجاد پرویزی

کارآموز وکالت

متخصص حقوقی ،جرایم سایبری

3.5
14 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

128,000

آنلاین در 1 هفته پیش

مهین نیکو

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص خانواده ،جرایم سایبری

3.5
8 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 1 هفته پیش

محمد مهدی زارعی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،جرایم سایبری

3.8
21 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

198,000

آنلاین در 1 ماه پیش

محمدعلی جهادی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص خانواده ،جرایم سایبری

3.5
34 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین در 2 ماه پیش

لاله مجیدی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،جرایم سایبری

3.5
0 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

118,000

بهترین وکیل جرایم سایبری

وکیل جرایم سایبری یک وکیل پایه یک دادگستری بوده که به صورت کاملا تخصصی در خصوص فضای مجازی و رایانه و اینترنت به فعالیت می‌پردازد و تجربه و تسلط کافی در خصوص دعاوی اینترینی را خواهد داشت. با در نظر گرفتن این موضوع که امروزه، دنیای مجازی و اینترنتی در حال پیشرفت و گستردگی است، روش‌های ارتکاب در این حوزه هم افزایش پیدا کرده است.

علاوه بر این وقوع جرم در فضای مجازی با به کارگیری ابزارهایی مثل رایانه و تلفن‌های همراه در جامعه امروزی امار بسیار زیادی داشته و همچنین جرایم اینترنتی همچون بهره‌گیری از پهنای باند در سطح بین‌المللی و دسترسی‌های غیر قانونی صورت می‌گیرد. به منظور رسیدگی به این نوع جرایم نیاز به وکیل متخصص بوده که در حوزه جرایم سایبری تجربه و تسلط بالایی داشته باشد و با بهره‌گیری از این تجربیات و علم کافی و تسلط کامل بر قوانین جرایم سایبری قادر به رفع این نوع مسائل با ارائه بهترین راه حل باشد.

 

جرایم اینترنتی چیست؟

وکیل جرایم سایبری

در دنیای کنونی با توجه به اینکه موضوع تکنولوژی و اینترنت روبه توسعه و پیشرفت روزافزون است، این مبحث به یک موضوع بسیار مهم و پرچالش مبدل گردیده است. در حقیقت جرایم اینترنتی به آن دسته جرایمی گفته می‌شود که در بستر اینترنت صورت می‌پذیرد و شخص مجرم با بهره‌گیری از رایانه یا تلفن همراه فعل جرم را انجام می‌دهد. 

وکیل جرایم رایانه‌ای در ادامه بیان می‌دارد: از جمله مواردی که ممکن است در بستر فضای مجازی و اینترنتی صورت پذیرد، بایستی به توهین و افترا،  مزاحمت،  کلاهبرداری  و نشر اکاذیب اشاره داشت. بر همین اساس قانون‌گذار به منظور پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی در بستر اینترنت  یک‌سری قوانین مورد پیش‌بینی قرار داده است تا با به کارگیری از این قوانین احتمال بروز جرایم سایبری در جامعه را به حداقل برسانند.

 

انواع جرایم اینترنتی

از جمله مهم‌ترین جرایم اینترنتی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت: 

 • کلاهبرداری اینترنتی 

 • مزاحمت از طریق فضای مجازی 

 • هک کردن 

 • جعل محتوا و داده‌ها

 • نقض قانون کپی رایت 

 • سرقت اطلاعات

 • فیشینگ

 • اسکیمر 

 • برداشت پول از حساب دیگران

لازم است بگوییم که به منظور تحقق جرم کلاهبرداری بایستی روند آن با بهره‌گیری از ابزار متقلبانه و فریب دیگران انجام پذیرد. علاوه بر این لازم است بدانید که کلاهبرداری اینترنتی با کلاهبرداری متفاوت بوده به این معنی که در کلاهبرداری اینترنتی فرد با تغییراتی در سامانه و داده‌های اینترنتی مالی را می‌رباید حتی بدون آنکه زیان دیده متوجه شود. از این رو در این نوع از کلاهبرداری، ابزار شخص متقلب رایانه و فضای مجازی است. بنابراین بهتر است جهت دستیابی به بهترین راهکار قانونی در پرونده از وکیل برای جرایم سایبری  کمک بگیرید. 

 

مجازات جرایم اینترنتی

مشاوره حقوقی برای جرایم سایبری

به صورت کلی جرایم اینترنتی دارای مصادیق فراوانی بوده که بر اساس قانون  مجازات اسلامی و جرایم سایبری برای هریک از انواع آن مجازاتی در نظر گرفته شده است.

به موجب مواد قانون مجازات اسلامی بعضی از جرایم اینترنتی به شرح زیر است:

جرم شنود غیر قانونی: به موجب ماده ۷۳۰ قانون مجازات اسلامی: «هر کس به طور غیر مجاز محتوای در حال انتقال ارتباطات غیرعمومی در سامانه مخابراتی یا الکترومغناطیسی را شنود کند به حبس از ۶ ماه تا دو سال یا جزای نقدی بیست و بیست و پنج میلیون ریال تا صد و پنجاه میلیون ریال یا هر دو مجازات می‌شود.»

جرم جعل رایانه‌ای: این‌گونه است که فعل مادی جرم با تغییر یا ایجاد داده‌های مورد تایید و علایمی در کارت‌های حافظه یا تراشه‌ها و یا بهره‌گیری آگاهانه از کارت‌های مجعول انجام می‌پذیرد که مجازات آن حبس یا جزای نقدی است.

جرم کلاهبرداری رایانه‌ای: به موجب ماده ۷۴۱ قانون مجازات اسلامی: «هرکس به طور غیرمجاز از سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی با ارتکاب اعمالی از قبیل وارد کردن، تغییر، محو، ایجاد یا متوقف کردن داده‎‌ها یا مختل کردن سامانه، وجه یا مال یا منفعت یا خدمات یا امتیازات مالی برای خود یا دیگری تحصیل کند علاوه بر رد مال به صاحب آن به حبس از یک تا پنج سال یا جزای نقدی از پنجاه میلیون ریال تا دویست و پنجاه میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.»

جرم علیه عفت عمومی: بهترین وکیل کیفری در تهران می‌گوید: به موجب ماده ۷۴۲ قانون مجازات اسلامی: «هر کس به وسیله سامانه‎های رایانه‎ای یا مخابراتی یا حاملهای داده محتویات مستهجن را منتشر، توزیع یا معامله کند یا به قصد تجارت یا افساد تولید یا ذخیره یا نگهداری کند، به حبس از نود و یک روز تا دو سال یا جزای نقدی از پانزده میلیون ریال تا صد میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.»

جرم نشر اکاذیب: بر اساس ماده ۷۴۶ قانون مجازات اسلامی: «هر کس به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی یا مقامات رسمی به وسیله سامانه رایانه ای یا مخابراتی اکاذیبی را منتشر نماید یا در دسترس دیگران قرار دهد یا با همان مقاصد اعمالی را برخلاف حقیقت، رأساً یا به عنوان نقل قول، به شخص حقیقی یا حقوقی به طور صریح یا تلویحی نسبت دهد، اعم از اینکه از طریق یاد شده به نحوی از انحاء ضرر مادی یا معنوی به دیگری وارد شود یا نشود، افزون بر اعاده حیثیت (در صورت امکان)، به حبس از نود و یک روز تا دو سال یا جزای نقدی از بیست میلیون ریال تا صد و پنجاه میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.»

 

بهترین وکیل جرایم رایانه‌ای در تهران

پیگیری حقوقی امور سایبری

وکیل جرایم رایانه‌ای در تهران وکیلی است که به منظور خدمات رسانی و با حسن نیت و دلسوزی به موکلین خود مشاوره می‌دهد تا روند پرونده نتیجه مثبتی داشته باشد. مشاوره حقوقی جرایم سایبری در تهران هم به صورت حضوری و هم با وکیل تلفنی یا آنلاین در فضای مجازی انجام می‌پذیرد. ولی توصیه می‌کنیم به منظور رفع ابهامات پرونده با وکیل به صورت حضوری مشاوره داشته باشید. لازم است بدانید که پرونده‌ها در موضوع واحد با یکدیگر متفاوت بوده، بر همین اساس بایستی وکیل کیفری پرونده و مدارک شما را مورد بررسی قرار دهد تا بتواند شما را به خوبی راهنمایی کند.

موسسه حقوقی وکیل‌وند در تهران که متشکل از وکلای متخصص در تمامی حوزه‌های حقوقی و کارشناسان مجرب است، خواهد توانست شما را در زمینه جرایم رایانه‌ای راهنمایی کند و از تضییع حقوق شما جلوگیری به عمل آورد.

مزایای مشاوره وکیل جرایم سایبری در موسسه حقوقی وکیل‌وند 

با در نظر داشتن این موضوع که بحث تکنولوژی و دنیای فضای یک مبحث تقریبا جدید است و قوانین آن در ایران از سال ۱۳۸۸ به تصویب رسیده، بهتر است که افراد چنانچه در زمینه اینترنت و دنیای تکنولوژی با مشکلات حقوقی مواجه گردیدند، بدین خاطر که اغلب مردم از قوانین حاضر اطلاعات کافی ندارند و با روند امور حقوقی آگاه نیستند حتما با مشاوره رایگان با وکیل سایبری مشکل خود را برطرف کنند چرا که کمک از وکیل برای جرایم سایبری کارساز خواهد بود و با تجربه و تسلط بالایی که در جرایم اینترنتی دارد احتمال حل مسئله و پیروزی در پرونده دا بالا می‌برد.