مشاهده بهترین وکلای شیراز

با وکیل وند ۲۴ ساعته و از همه جای دنیا میتوانید مشاوره حقوقی دریافت کنید . وکیل وند به صورت تخصصی و با حفظ حریم خصوصی، اقدام به ارایه مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره تلفنی در زمینه‌ی بهترین وکیل شیراز کرده است.

فیلتر ها
حدف فیلتر ها
  • تخصص وکیل

  • استان

دقایقی پیش

سعید بزرگی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،جرایم سایبری

3.5
417 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

158,000

آنلاین در 3 ساعت پیش

شایان حیدری

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،ارث و امور حسبی

4.1
1113 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

248,000

آنلاین در 13 ساعت پیش

محمود رئیسی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،اسناد و املاک

3.5
466 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

248,000

آنلاین در 20 ساعت پیش

محمد مهدی زارعی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،جرایم سایبری

3.8
20 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

198,000

در حالت مرخصی

لیلا شیروانی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص خانواده ،اسناد و املاک

4.1
3720 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

198,000

آنلاین در 1 روز پیش

محمدعلی زارع

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص خانواده ،مالکیت معنوی

1.8
222 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

198,000

آنلاین در 3 روز پیش

متخصص حقوقی ،ثبتی

3.5
0 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

158,000

آنلاین در 3 روز پیش

حمید غیاثی

کارآموز وکالت

متخصص کیفری ،کار، بیمه و تامین اجتماعی

3.5
12 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

128,000

آنلاین در 1 هفته پیش

عمران شفیعی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،اعسار

3.5
17 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

بهترین وکیل در شیراز


شغل وکالت به عنوان یکی از حساس ترین و تأثیر گذار ترین مشاغل شناخته می شود؛ اهمیت و نقشی که یک وکیل در حل اختلافات دارد، برای همه افراد آشکار است. شناخت بهترین وکیل در شیراز با توجه به ویژگی ها و نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، بسیار آسان و قابل دسترس می باشد.

مهم ترین دلیلی که مردم را تشویق به انعقاد قرارداد با یک وکیل خوب در شیراز می کند، این است که شناخت و آگاهی از اطلاعات حقوقی در اکثر افراد بسیار پایین است؛ به طوری که این امکان وجود دارد که اگر از یک وکیل ماهر مشورت نگیرند، در دعاوی خود شکست خورده و محکوم شوند. به همین دلیل اولین اقدام هر فرد در زمان بروز اختلاف و ایجاد دعاوی حقوقی یا کیفری باید کسب مشاوره و راهنمایی از وکلا باشد.

سایت حقوقی وکیل وند با برخورداری از خدمات ویژه ای همچون مشاوره آنلاین، پشتیبانی، ضمانت بازگشت وجه، برخورداری از کاربلد ترین وکلا و... آماده خدمت رسانی در زمینه ارتباط و مشاوره با بهترین وکیل در شیراز است که آن ها را در هر ساعت از شبانه روز به اشخاص حقیقی یا حقوقی ارائه می دهد.

ویژگی های وکیل خوب در شیراز


خوشبختانه شناخت یک وکیل خوب در شیراز کار چندان دشواری نیست و در نظر داشتن ویژگی هایی که در رابطه با بهترین وکیل است، به داشتن انتخابی صحیح تر و آسان تر کمک بسیار زیادی می کند. مسلماً برخورداری از توانایی های لازم و دانش تخصصی، یکی از مهم ترین خصوصیات یک وکیل حرفه ای محسوب می شود.

علاوه بر آن توجه به سایر ویژگی های یک وکیل خوب در شیراز که در ادامه آن ها را ذکر می کنیم، به شناخت بهتر شما کمک خواهد کرد؛ این ویژگی ها شامل: امانت داری، راست گویی، پاک دستی، به روز بودن، محترم بودن، تخصص داشتن و... است.

یک وکیل خوب باید از تجربیات دیگران بهره ببرد و خودرای و مستبد نباشد، همچنین باید مصالح موکل خود را بر همه چیز مقدم بداند و بخاطر منافع خود او را گمراه نکند. برخورداری از فن بیان قوی، روابط اجتماعی فوق العاده و صراحت در گفتن واقعیات نیز باید در یک وکیل خوب مشاهده شود.

نکات شناخت بهترین وکیل در شیراز


تعدادی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب را شناختید، برای داشتن انتخابی مناسب تر و شناخت بهترین وکیل در شیراز بهتر است به نکاتی که در زیر آمده است، حتماً توجه کنید.

الف) حقیقت گویی: متأسفانه در میان وکلا گروهی از افراد سودجو و منفعت طلب وجود دارند که تنها به دنبال منافع خود هستند و به همین دلیل با وجود اطلاع از عدم موفقیت موکل در دعوی و عدم وجود شانس موفقیت، به او امید واهی می دهند و فقط به فکر دریافت حق الوکاله خود هستند. 

در نهایت نیز تمام تقصیر ها را بر گردن قاضی پرونده و رای او می اندازند؛ در حالی که یک وکیل خوب باید حقیقت را بگوید و موکل خود را از عواقب امور آگاه کند و هشدار های لازم را به او بدهد. این مورد یکی از مهم ترین نکات شناخت و انتخاب بهترین وکیل در شیراز است.

ب)پروانه وکالت: یکی دیگر از نکات بسیار مهم و حائز اهمیت در انتخاب وکیل، اطمینان از داشتن پروانه وکالت است؛ زیرا بسیاری از کارآموزان وکالت که هنوز موفق به دریافت پروانه وکالت نشده اند، خود را به عنوان وکیل معرفی می کنند و از این طریق وکالت دعاوی مختلف را بر عهده می گیرند. کارآموزان وکالت معمولاً تجربه و دانش کمتری نسبت به وکلا دارند؛ به همین دلیل لازم است به این نکته نیز حتماً توجه شود.

پ) مطالبه گری: بهترین وکیل در شیراز، علاوه بر تمامی ویژگی هایی که ذکر شد، باید مطالبه گر باشد؛ یعنی به طور منظم و دقیق روند پیگیری پرونده را زیر نظر داشته باشد و در صورت صدور ابلاغیه، حکم، قرار یا اخطاریه، موکل خود را در جریان قرار دهد و با اقدام درست و به موقع از ورود ضرر های احتمالی جلوگیری کند.

ت) تخصص: برخورداری از تخصص های مورد نیاز یکی دیگر از نکاتی است که پیش از انتخاب بهترین وکیل در شیراز باید آن را در نظر گرفت. به طور مثال اگر قصد و هدف شما از گرفتن وکیل، برای انجام امور مربوط به مهاجرت باشد، باید با یک وکیل مهاجرتی که از تخصص و دانش کافی در این زمینه برخوردار است، مشورت کنید.

ث) حق الوکاله: آخرین نکته ای که در رابطه با شناخت بهترین وکیل وجود دارد، این است که حق الوکاله یک وکیل، معیار مناسبی برای اطمینان از کفایت یا عدم کفایت او نیست؛ چه بسا که برخی از وکلا دارای حق الوکاله بسیار بالایی هستند و در عمل، از صلاحیت های کافی برای وکالت برخوردار نیستند و بالعکس.

وکیل انحصار وراثت در شیراز
وکیل انحصار وراثت در شیراز به دلیل آشنایی و شناختی که نسبت به مراحل انجام این کار دارد، به سریع تر شدن روند آن کمک می کند. 

انجام انحصار وراثت مستلزم صرف زمان و هزینه زیادی می باشد، علاوه بر آن از پیچیدگی های خاصی نیز برخوردار است؛ به همین خاطر باید از یک وکیل حرفه ای که در این زمینه علم و آگاهی کافی دارد، کمک گرفته شود.

یکی از مهم ترین وظایف وکیل انحصار وراثت در شیراز، انجام مرحله تحریر ترکه است؛ زیرا این مرحله حساسیت بالایی داشته و چنانچه کوچک ترین اشتباهی رخ دهد، تمام مراحل باید مجدداً از ابتدا انجام شود که این اتفاق منجر به طولانی تر شدن روند آن و تعویق افتادن دستیابی به نتیجه می شود.

وکیل مهاجرت در شیراز


مهاجرت یکی از دشوار ترین و پر پیچ و خم ترین امور است، تغییر قوانین، روند بررسی پرونده، مصاحبه با سفارت، تکمیل مدارک و سایر مراحل آن نیازمند آشنایی با نکات مهمی است که فقط از عهده یک وکیل مهاجرت بر می آید. وکیل مهاجرت در شیراز به شما کمک می کند که بهترین و بی نقص ترین انتخاب را با توجه به شرایط خود داشته باشید.

همچنین به شما این امکان را می دهد که مراحل مهاجرت خود را سریع تر و بدون هیچ ایرادی انجام دهید، در سال های اخیر تعداد مهاجران با افزایش چشمگیری همراه بوده و همین عامل موجب سخت گیری بیشتر سفارت ها شده است؛ به طوری که در صورت وجود کوچکترین ایراد در پرونده، امکان ریجکت شدن آن وجود دارد.

مهم ترین وظایف یک وکیل مهاجرت در شیراز، شامل موارد زیر است:

·       انتخاب بهترین روش مهاجرتی با توجه به شرایط شخصی شما

·       بررسی پرونده و اطلاع دادن نقص مدارک

·       پیشنهاد دادن نکات و روش هایی برای افزایش امتیاز یا شانس اخذ ویزا

·       ارسال پرونده به اداره مهاجرت با کمترین ریسک

·       پیشنهاد دادن نکاتی برای افزایش شانس قبولی در مصاحبه با آفیسر و سفارت

·       کمک به شما در تقویت رزومه، ترجمه و معادل سازی مدارک و گرفتن مدرک زبان

·       کمک به شما در گرفتن اقامت دائم و شهروندی

·       کمک به شما در پیدا کردن کار یا ثبت نام برای تحصیل در کشور مقصد

·       و...

گرفتن وکیل مهاجرت در شیراز برای چند دسته از افراد واجب است؛ کسانی که سابقه سوء پیشینه یا ریجکت شدنِ ویزا دارند، کسانی که ویزای آن ها با تاخیر زیاد هنوز صادر نشده، کسانی که کارفرما هستند و قصد استخدام نیروی کار مهاجر دارند، کسانی که سواد کار با اینترنت و انجام مراحل آنلاین مهاجرت را ندارند و...

هزینه بهترین وکیل در شیراز


هزینه گرفتن بهترین وکیل در شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر تعدادی از آن ها را ذکر کرده ‌ایم:

1.    میزان سابقه کاری و تجربه وکیل

2.    تخصص و مهارت های ویژه وکیل

3.    میزان پیچیدگی پرونده و بالا بودن هزینه های جانبی آن

4.    میزان معروف و مشهور بودن وکیل

5.    و...

به طور کلی حق الوکاله وکیل در شیراز بر اساس سه عامل قرارداد، عرف و تعرفه تعیین می شود؛ معمولاً میزان دستمزد وکیل در روش عرفی، پایین تر از سایر روش ها می باشد. در برخی از پرونده ها نیز میزان حق الوکاله وکیل بیشتر است، مثلا در پرونده های مربوط به دعاوی مهریه یا دعاوی ملکی، وکلا به دلیل طولانی تر بودن و پیچیدگی پرونده، دستمزد بالاتری را از موکل خود درخواست می کنند.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که کم یا زیاد بودن میزان حق الوکاله یک وکیل، هیچ ارتباطی با خوب یا بد بودن او ندارد؛ زیرا خیلی از افراد تصور می کنند، هرچه میزان دستمزد یک وکیل بالاتر باشد، یعنی تبحر بیشتری دارد و بهتر است یا بالعکس؛ در حالی که این مطلب صحت ندارد و هیچ ارتباطی میان این دو وجود ندارد.

یافتن بهترین وکیل در شیراز


اکنون که با همه خصوصیت ها و نکات شناسایی و انتخاب بهترین وکیل در شیراز آشنا شده اید، می توانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن با مراجعه به سایت حقوقی وکیل وند، ضمن در نظر داشتن شرایط خود و نوع دعوی، مناسب ترین وکیل در شیراز را انتخاب کرده و با او مشورت کنید.

یکی از بزرگترین مزیت های وب سایت وکیل وند این است که وکلا را بر اساس امتیاز هایی که دریافت کرده اند، دسته بندی نموده و با این کار به آسان تر شدن تصمیم گیری مخاطبان خود کمک بسیار زیادی کرده است.

شما می توانید برای تمامی دعاوی حقوقی و کیفری خود یا حتی برای اموری همچون مهاجرت از اطلاعات و تخصص بهترین وکیل ها در شیراز بهره مند شوید و با پرداخت حق الوکاله وکیل، با خاطری آسوده از دستیابی به بهترین نتیجه اطمینان داشته باشید.