مشاهده بهترین وکلای حقوقی

با وکیل وند ۲۴ ساعته و از همه جای دنیا میتوانید مشاوره حقوقی دریافت کنید . وکیل وند به صورت تخصصی و با حفظ حریم خصوصی، اقدام به ارایه مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره تلفنی در زمینه‌ی بهترین وکیل حقوقی کرده است.

فیلتر ها
حدف فیلتر ها
  • تخصص وکیل

  • استان

آنلاین

فریبرز ذوالفقاری

کارشناس حقوقی پیشنهاد شده توسط کاربران

متخصص حقوقی ،کار، بیمه و تامین اجتماعی

3.8
1467 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

118,000

آنلاین

علیرضا فضلی

وکیل پایه یک دادگستری پیشنهاد شده توسط کاربران

متخصص حقوقی ،کیفری

4.3
7203 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

248,000

در حالت مرخصی

جواد ابراهیم پور آذر

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،اسناد و املاک

4.0
66 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

آنلاین

کامران اکرمی افشار

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،مواد مخدر

3.5
141 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

158,000

آنلاین

محمود رئیسی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،اسناد و املاک

3.5
134 مشاوره موفق
در حال مشاوره

مصطفی اشرفی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،تجاری

4.4
335 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

128,000

آنلاین در 1 ساعت پیش

حبیب جوادی اصل

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،آرا محاکم قضایی و غیر قضایی

4.2
492 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

در حالت مرخصی

مریم محمدی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،اسناد و املاک

4.2
8333 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

118,000

آنلاین در 1 ساعت پیش

سید رحیم هاشمی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص حقوقی ،ثبتی

3.5
94 مشاوره موفق
هزینه مشاوره :

99,000

مشکلات حقوقی اجتناب‌ناپذیرند و ممکن است در طول زندگی برای هر کسی اتفاق بیفتند. از آن‌جایی هم که مسائل حقوقی معمولا پیچیدگی‌های خاص خود را دارند، بهتر است از برای روبه‌رو شدن با آن‌ها از یک متخصص حاذق کمک بگیریم. بارها دیده‌ایم که خیلی از این مشکلات ساده‌تر از آنچه که فکرش را بکنیم حل می‌شوند، به همین خاطر توصیه می‌کنیم در ابتدا از مشاوره حقوقی رایگان بهره‌مند شوید و وقتی خوب با همه ابعاد ماجرا آشنا شدید، دل را به دریا بزنید و به کمک یک وکیل حاذق، حق خود را طلب کنید.

 

مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی؛ واجب‌تر از نان شب

فرض کنید نصف شب در حال رانندگی در خیابان هستید که با یک عابر پیاده تصادف می‌کنید. در این صورت باید به‌سرعت سه کار را انجام دهید: با اورژانس تماس بگیرید (در صورتی که حال کسی وخیم باشد)، پلیس را خبر کنید و با یک وکیل مشورت نمایید. دقیقا اینجاست که مشاور حقوقی رایگان شبانه روزی اهمیت خود را نشان می‌دهد. پلیس و بیمارستان همیشه آماده‌اند، اما ارتباط با وکیل در نصف شب قطعا کار راحتی نیست.

ما در مجموعه وکیل وند این امکان را فراهم کرده‌ایم که بتوانید با بهره‌مندی از مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته، در هر زمانی از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل با بهترین وکلا ارتباط بگیرید تا خدای نکرده اقدامی نکنید که بعدا علیه خودتان استفاده شود.

 

مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی

 

مشاوره حقوقی آنلاین؛ دسترسی آسان به بهترین‌ وکلا

شاید وقت آن را نداشته باشید که به دفتر وکیل مراجعه کنید. اصلا ممکن است گاهی اوقات حوصله‌تان نکشد که حضوری پیش وکیل بروید. مشاوره حقوقی آنلاین دقیقا همین جاها به درد می‌خورد. مخصوصا در دنیای امروزی که نقش اینترنت هر روز گسترده‌تر هم می‌شود، دسترسی آنلاین به خدمات مشاوره حقوقی ضروری است.

در سرویس مشاوره حقوقی آنلاین وکیل وند، می‌توانید به‌صورت متنی با وکیل حقوقی رایگان موردنظرتان ارتباط بگیرید و سوالات خود را با وی در میان بگذارید. در این سرویس اولین سوالتان نیز رایگان خواهد بود و پرسش و پاسخ با توجه کامل به حفظ حریم خصوصی صورت می‌گیرد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی؛ محبوب‌ترین روش ارتباط با وکلا

پرطرفدارترین روشِ برقراری ارتباط با وکلا، از طریق تلفن است. در مشاوره حقوقی تلفنی هم در وقت دو طرف صرفه‌جویی می‌شود، هم طرح سوالات از سمت موکل به راحتی امکان‌پذیر می‌شود و هم فهم مشکل حقوقی برای وکیل ساده‌تر خواهد بود. 

در مجموعه وکیل وند می‌توانید فرد مدنظرتان را از بین صدها وکیل حاذق انتخاب کرده و به مدت 20 دقیقه با صرف کم‌ترین هزینه با وی صحبت کنید. در صورتی هم که مسئله نیاز به بررسی بیشتر و تدوین لایحه و دیگر اوراق قضایی را داشته باشید، می‌توانید پروسه را با همان وکیل یا هر وکیل دیگری پیش ببرید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی

 

وکیل خانواده؛ نیازی برای افراد متاهل

از جمله پرتعدادترین پرونده‌ها در دادگستری، پرونده‌هایی هستند که به نحوی به مسائل خانوادگی مرتبط می‌شوند. مسائلی مثل طلاق، نفقه، مهریه و حضانت فرزندان همگی در این دسته قرار می‌گیرند. از آن‌جایی هم که مسائل حقوقی خانوادگی بسیار پیچیده‌اند و برای رفع آن‌ها نیاز به دانش و تخصص بالایی است، توصیه می‌کنیم حتما و حتما از وکیل خانواده کمک بگیرید تا این فرایند با کم‌ترین دردسر پیش برود.

 

مشاوره حقوقی ملکی؛ جایی که ارقام و اعداد چشم‌گیر می‌شوند

مسائل حقوقی ملکی معمولا زمانی بوجود می‌آیند که مشتری ملکی را خریده اما با مشکلاتی مثل سند جعلی، فروش به چندین نفر و ... مواجه شده است. قیمت ملک هم بالاست و در نتیجه خسارات وارد آمده در این حالت چشمگیر است. مشاوره حقوقی ملکی در وکیل وند که توسط وکلای خبره ملک و زمین ارائه می‌شود، بهترین راه‌حل برای برون‌رفت از این شرایط است.

 

مشاوره حقوقی ملکی

 

مشاوره حقوقی مالی؛ راهی برای نظم و نسق دادن به امور مالیاتی

با اعمال شیوه‌نامه‌های جدید مالیات در سال‌های اخیر، افراد زیادی به ما مراجعه می‌کنند و درصدد برطرف کردن مشکلات مالیاتی کسب‌وکارشان هستند. فراموش نکنید که فرار مالیاتی و یا پرداخت نادرست مالیات می‌تواند جنبه کیفری هم پیدا کند و حسابی شما را به دردسر اندازد. از این رو لازم است تا قبل از اقدام برای پرداخت مالیات، از مشاوره حقوقی مالی متخصصین بهره‌مند شوید.

 

مشاوره حقوقی کیفری؛ وقتی پای مجازات در میان است

در مسائل کیفری کوچک‌ترین اشتباه می‌تواند به بزرگ‌ترین مجازات منجر شود. یعنی در حالی که مسائل حقوقی و اداری معمولا با پرداخت جریمه، تعلیق موقت و توبیخ برطرف می‌شوند، در مسائل کیفری پای مجازات در میان است و مجرم به شکل بالقوه ممکن است به هریک از مجازات‌های مصرح در قانون مجازات اسلامی (یعنی حدود، قصاص، دیات یا تعزیرات) محکوم‌ می‌گردد.

وکلای زیادی مشاوره حقوقی کیفری ارائه می‌دهند، اما به علت اهمیت موضوع، بسیار مهم است که به دنبال وکیلی باشید که اصطلاحا «کاربلد» باشد. متخصصین حقوق جزا در وکیل وند آماده‌اند تا با ارائه مشاوره شما را در امور کیفری یاری کنند.

 

ارتباط با بهترین وکیل تهران؛ چطور در تهران وکیل خوب پیدا کنیم؟

هزاران وکیل پایه یک دادگستری در تهران فعالیت دارند، اما قطعا شما هم می‌دانید که کیفیت کار همه این وکلا یکسان نیست. این روزها حرفه وکالت بسیار تخصصی شده و به همین خاطر است که بسیاری وکلا سعی می‌کنند در حیطه‌ای خاص مهارت پیدا کنند. مثلا اگر امر ملکی دارید، مسلما نباید به وکیلی که در حیطه خانواده تخصص دارد مراجعه کنید.

 

مشاوره حقوقی کیفری

 

ما در وکیل وند کارتان را راحت کرده‌ایم. شما می‌توانید بنا به خواسته‌ای که دارید (کیفری، خانواده، ملکی، حقوقی و سایر امور) بهترین وکیل متخصص خود را پیدا کنید و از وی مشاوره بگیرید. امکان ارتباط با وکیل تهران از هر جایی ممکن است. کافی است روی دکمه شروع گفتگو کلیک کنید.

 

با توجه به سابقه چندین ساله وکیل وند، مجرب‌ترین وکلای کشور در این مجموعه فعالیت می‌کنند و آماده ارائه مشاوره‌های حقوقی در انواع حوزه‌ها (کیفری، مدنی، ملکی، طلاق، خانواده، اداری، کار و ...) هستند. همچنین برای بهره‌مندی از خدماتی مثل تنظیم دادخواست، اظهارنامه و دیگر اوراق قضایی، حتما می‌توانید روی کمک وکلای ما حساب باز کنید.