پرسش کاربر

بدهی به تامین اجتماعی

سلام خدمت شما بنده یک شرکتی را خریداری نموده ام بعد از خرید شرکت متوجه شدم که شرکت خریداری شده دارای بدهی حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی میباشد حال آیا این بدهی را اینجانب خریدار باید پرداخت کنم یا فروشنده شرکت ؟؟؟؟

احمد جمشیدوند

احمد جمشیدوند

وکیل پایه یک دادگستری

مشاهده پروفایل 4.3

آخرین بازدید : 18 ساعت پیش

زمان انتظار: 30 دقیقه

پاسخ

۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

با سلام طبق ماده 37 قانون تامین اجتماعی انتقال گیرنده کارگاه یا شرکت مشمول قانون تامین اجتماعی مکلف است گواهی سازمان تامین اجتماعی را مبنی بر نداشتن بدهی حق بیمه را از انتقال دهنده مطالبه کند در غیر این صورت انتقال دهنده و انتقال گیرنده هر دو متضامنءا مسول پرداخت بدهی خواهند بود.

پرسش های مرتبط

بازنستگی پیش از موعد کارمندان

پاسخ مریم محمدی

|

۱۵ خرداد ۱۴۰۳

سلام و روز بخیر.خانم 37ساله ای هستم که سابقه کاری 15سال در شغل پرستاری در بیمارستان د...

درج آزمایشات در سوابق بیمه

پاسخ عليرضا وليدي

|

۱۱ خرداد ۱۴۰۳

با سلام. من مجرد هستم. چند ماه پیش ازمایش بارداری انجام دادم و متاسفانه مجبور شدم از ...

تحت تکفل پدر باتوجه به سن

پاسخ محمد بابایی فیشانی

|

۱۱ خرداد ۱۴۰۳

سلام من 38 سالمه و حدود 4 ساله جدا شدم یه دختر 21 ساله دارم میخواستم ببینم میتونم تح...

مشاهده بیشتر

دیدگاه کاربران

مسلط به موضوعات قانونی


کاربر سایت

گفتگوی تلفنی

راهنماییشون خوب بود،فقط این سیستم تنها ضعفی که میتونم بگم داره ،مدت زمان انتظار واسه برقراری تماس هست .


کاربر سایت

گفتگوی تلفنی

همه دیدگاه ها
undefined