;
کسب و کارهای مجازی

سلام ایاصاحبان كسب كارهاي مجازي (اعم از اشخاص حقيقي حقوقي)مانند مشاغل دیگر شامل قوانین مالیاتی میشوند؟

07 اردیبهشت 1399 57

با سلام
صاحبان کسب و کارهای مجازی نیز مانند همه اشخاص حقوقی، صاحبان مشاغل گروه اول موضوع ماده ۲ آیین نامه اجرایی ماده ۹۵ قانون مالیات‌های مستقیم و صاحبان مشاغل مشمول مالیات بر ارزش افزوده که از آنها فراخوان به عمل آمده است، مکلفند فهرست معاملات خود را مطابق اقلام اطلاعاتی درخواستی از طریق لینک «صورت معاملات فصلی الکترونیکی» در سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی تهیه و حداکثر در مقاطع سه ماهه (فصلی) و تا یک ماه و نیم پس از پایان هر فصل به صورت الکترونیکی به سامانه معاملات ارسال و یا به صورت لوح فشرده در قالب اطلاعات درخواستی به اداره امور مالیاتی ذیربط ارایه کنند.

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی