ضرب و شتم

سلام و وقت بخیر سه ماه پیش در کوه مورد ضرب وشتم واقع شدم و صورتم چندین بخیه برداشت. پنج نفر بودند و شکایت کردم ولی دادگاه میگه شاهد عینی نداری... ظاهرا آنها با پارتی بازی حتی یکبار هم احضار نشدند تا مورد سوال یا قسم واقع بشوند. آیا در قانون راهی برای اثبات ادعایم یا احضار آنها و قسم دادن آنها هست؟

08 اردیبهشت 1399 109

با سلام ادله اثبات در امور کیفری محدود به شهادت شهود نمی باشد.
از طرف دیگر مطابق ماده ۲۰۸ قانون مجازات اسلامی قصاص، دیه، ارش و ضرر و زیان ناشی از جرایم، مطابق مقررات این قانون با سوگند اثبات می گردد.

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی