13 اسفند 1398

اگر فروشنده قیمت را بالا ببرد چه کاری می‌توان انجام داد؟

دسته بندی : حقوقی | سایر دعاوی
احمد-جمشیدوند
احمد جمشیدوند
وکیل پایه یک دادگستری
سوال کاربر :

اگر بین مبایعه‌نامه و انتقال سند، فروشنده قیمت را بالا ببرد چه کاری می‌توان انجام داد؟

پاسخ وکیل پایه یک دادگستری :

سلام تقاضای تغییر ثمن معامله بعد از امضای توسط فروشنده وارد نیست و تاثیری در صحت قرارداد ‌تحویل و انتقال سند ندارد مگر مدعی خیار غبن باشد

اگر نیاز به مشاوره بیشتر با احمد جمشیدوند دارید کلیک کنید

سوالات حقوقی مشابه
13 آذر 1401
حسین-امامی
حسین امامی کارشناس حقوقی
سوال کاربر در خصوص رفع انسداد حساب

سلام برای رفع انسداد حساب ۱۳آبان چه کار باید بکنیم

13 آذر 1401
مینا-مرادی-ساکی
مینا مرادی ساکی وکیل پایه یک دادگستری
سوال در خصوص ابلاغ رای داور

ممنون از شما خانم مرادی ولی ما که درخواست اجرای رای داور ندادیم؛ داور درخواست ابلاغ رای داور داشتند, مگر نه اینکه پرونده ابتدا باید ابلاغ و سپس درخواست اجرا داده شود ؟ خب اینجا چ...

13 آذر 1401
مینا-مرادی-ساکی
مینا مرادی ساکی وکیل پایه یک دادگستری
سوال در خصوص پرداخت دیه

سلام .درحق طفل مصدوم طرف مدت ۲سال قمری ازوقوع تصادف پرداخت نصف دیه مقرر درهرسال وفق ماده ۴۸۹ ملزم مینماید یعنی چی

13 آذر 1401
مینا-مرادی-ساکی
مینا مرادی ساکی وکیل پایه یک دادگستری
سوال در خصوص ابلاغیه …….

سلام ابلاغیه هایی که در درب منزل اومده و در سامانه ثبت نشده رو چجوری باید پیگیری کنیم؟ نمی‌دونم از کدوم شعبه س ولی شهرش رو می‌دونم و اینکه کدوم قسمت اداره کل دادگستری باید بپرسم...

تضیمن کیفیت
تضمین کیفیت
بازگشت پول
بازگشت پول
وکلای برگزیده
وکلای برگزیده
24hours
مشاوره 24 ساعته
همراه وکیل‌وند
لینک‌های مفید
ارتباط با ما

تهران ،خیابان مطهری ،خیابان علی اکبری ، ساختمان پارسا واحد 10

پشتیبانی : 02188501681

شبکه های اجتماعی :

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه حقوقی داور عدالت ساعی میباشد

طراحی و پشتیبانی شرکت آینده باور تیدا