;
عمل جراحی منجر به فوت

سلام ببخشید پدر بنده دراثر عمل جراحی ریه فوت شدن در صورتی که بخاطر عفونی بودن نباید جراحی میشدن ایا میتوانم از پزشک شکایت کنم یا خیر؟

10 اردیبهشت 1399 86

با سلام و عرض ادب و احترام طبق ماده 60 :چنانچه طبيب قبل از شروع درمان يا اعمال جراحي از مريض يا ولي او برائت حاصل نموده باشد، ضامن خسارت جاني يا مالي يا نقص عضو نيست و در موارد فوري كه اجازه گرفتن ممكن نباشد طبيب ضامن نمي باشد.

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی