16 اردیبهشت 1399

پایان کار

دسته بندی : حقوقی | املاک
احمد جمشیدوند
وکیل پایه یک دادگستری
سوال کاربر :

سلام آيا اگر پايان كار ساخت ملك را نداشته باشيم ميتوانم آن ملك را اجاره دهم؟

پاسخ وکیل پایه یک دادگستری :

كاربر محترم هرچند مستند به ماده ٢٢ قانون ثبت اسناد و املاك، فردي مالك است كه سند رسمي دارد يا سابقه ثبتي به نام او است ، پس هرگونه نقل و انتقال اموال غير منقول مانند ساختمان و زمين حتما بايد به صورت رسمي باشد . در صورتي كه سند اوليه به نام افراد باشد يا قولنامه ملكي به نام فرد باشد ميتواند آن را اجاره دهد و وجود پايان كار و يا عدم وجود آن مانع اجاره دادن ملك نيست

اگر نیاز به مشاوره بیشتر با احمد جمشیدوند دارید کلیک کنید

ایکون ترازو

سوالات حقوقی مشابه

06 اردیبهشت 1403
وکیل پایه یک دادگستری

اشتباه در نگارش قرارداد

سلام یک واحد آپارتمان بصورت پیش خرید خریدارینمودم که در قسمت خسارت رو...

06 اردیبهشت 1403
وکیل پایه یک دادگستری

من سال 85 ملکی را بنام خانمم خریدم

با سلام و وقت بخیر
من سال 85 ملکی را بنام خانمم خریدم و لی هزینه آن م...

06 اردیبهشت 1403
وکیل پایه یک دادگستری

دریافت دستمزد به صورت ملک

چجوری اثبات کنم وقتی مدرکی ندارم و همه چیزم بر حسب اعتماد بوده و لفظی...

06 اردیبهشت 1403
وکیل پایه یک دادگستری

درج اشتباه مبلغ در قرارداد ملکی

سلام وقت بخیر واحد آپارتمان بصورت پیش خرید خریدارینمودم که در قسمت خس...

سلام، من احمد جمشیدوند هستم وکیل پایه یک دادگستری حقوقی. در صورتیکه نیاز به مشاوره با من داشتی می تونی خدمت مشاوره تلفنی رو انتخاب کنی .

آخرین وضعیت آنلاین:
آنلاین در 2 روز پیش
احمد-جمشیدوند
احمد جمشیدوند ۰.۱ وکیل پایه یک دادگستری رزرو مشاوره
خدمت ارائه شده 5,094
هزینه مشاوره 398,000
امتیاز کاربران به وکیل 4.32/5