پرسش کاربر

سلام ایا تهیه لوازم خانه جهیزیه با پسر است یا دختر ؟

سلام ایا تهیه لوازم خانه جهیزیه با پسر است یا دختر ؟

احمد جمشیدوند

احمد جمشیدوند

وکیل پایه یک دادگستری

مشاهده پروفایل 4.3

درحال مرخصی

زمان انتظار: 30 دقیقه

پاسخ :

۲۹ اسفند ۱۳۹۸

سلام به استناد ماده ۱۱۰۷ قانون مدنی تامین اثاثیه مورد نیاز جزئی از نفقه زن محسوب می شود

پرسش های مرتبط

ضمانت پدرشوهر برای تهیه ی جهیزیه

پاسخ مریم محمدی

|

۱۱ تیر ۱۴۰۳

نوع وسایل در سند ازدواج قید شده ،مثلا نوشته شده یخچال فریزر دو قلو ،ماشین لباسشویی تم...

ادعای عدم تحویل کامل لوازم جهیزیه

پاسخ نازنین نبی زاده

|

۸ تیر ۱۴۰۳

سلام خانم من فوت کرده پدر و مادر خانمم گفتن جهزیه دخترمون رو باید بدی 25 فروردین وکیل...

آیا زن میتواند جهیزه را بگیرد؟

پاسخ محمدرضا امانی

|

۶ تیر ۱۴۰۳

سلام وقت بخیر،ایا مرد قبل از طلاق میتونه وسایل خونه ببره یا این که باید درخواست طلاق ...

مشاهده بیشتر

دیدگاه کاربران

مسلط به موضوعات قانونی


کاربر سایت

گفتگوی تلفنی

راهنماییشون خوب بود،فقط این سیستم تنها ضعفی که میتونم بگم داره ،مدت زمان انتظار واسه برقراری تماس هست .


کاربر سایت

گفتگوی تلفنی

همه دیدگاه ها