14 فروردین 1399

زیر خاکی پدا کردم در ملک دیگری

دسته بندی : حقوقی | سایر دعاوی
احمد جمشیدوند
وکیل پایه یک دادگستری
سوال کاربر :

سلام در ملک کسی دفینه پیدا کردم صاحب ملک میگه برای خودمه من میخوام بدونم که باید ثابت کنه یا صرف اینکه مالکه درسته ؟

پاسخ وکیل پایه یک دادگستری :

سلام به استناد ماده ۱۷۵ قانون مدنی اگر کسی در ملک غیر دفینه پیدا کند باید به صاحب ملک خبر دهد و صاحب ملک باید ثابت کند که این دفینه برای اوست

اگر نیاز به مشاوره بیشتر با احمد جمشیدوند دارید کلیک کنید

ایکون ترازو

سوالات حقوقی مشابه

06 اردیبهشت 1403
وکیل پایه یک دادگستری

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد

سلام من امسال مهر ماه 10 واحد درسی حقوق را دارم که قراره پاس کنم یعنی...

06 اردیبهشت 1403
وکیل پایه یک دادگستری

سلام وقتتون بخیر قصد سپردن سرمایه ام به فردی برای سرمایه‌گذاری در بازا...

سلام وقتتون بخیر قصد سپردن سرمایه ام به فردی برای سرمایه‌گذاری در باز...

06 اردیبهشت 1403
وکیل پایه یک دادگستری

طرح دعوای اعسار در مدت حبس

آقای احمدی ممنونم از جوابتون.الان امروز در دادگاه گفتن همسرم باید بره...

06 اردیبهشت 1403
وکیل پایه یک دادگستری

ادعای اعسار محکوم علیه در حین حبس

سلام من همسرم به چند نفر مبالغی بدهکاره.یکیشون متاسفانه تونسته حکم جلب...

سلام، من احمد جمشیدوند هستم وکیل پایه یک دادگستری حقوقی. در صورتیکه نیاز به مشاوره با من داشتی می تونی خدمت مشاوره تلفنی رو انتخاب کنی .

آخرین وضعیت آنلاین:
آنلاین در 1 روز پیش
احمد-جمشیدوند
احمد جمشیدوند ۰.۱ وکیل پایه یک دادگستری رزرو مشاوره
خدمت ارائه شده 5,094
هزینه مشاوره 398,000
امتیاز کاربران به وکیل 4.32/5