توقیف خودرو

ببخشید ایا می توان خودرو را به علت بدهی توقیف کرد ؟

07 خرداد 1399 13
با سلام خدمت شما کاربر گرامی
با توجه به قانون اجرای محکومیت های مالی مورخ سال 1394 و این موضوع که خودرو طبق ماده 24 این قانون شامل مستثنیات دین نمی باشد می توان خودرو شخص را توقیف نمود و این موضوع دارای شرایط خاص نمی باشد .
همچنین خودرو های لیزینگی خریداری شده را نیز تا زمانی که اقساط خودرو تمام نشده است نمی توان خودرو را توقیف کرد ولی به محض اتمام اقساط و فک رهن خودرو می توان آن را توقیف نمود و قابل مطالبه است .

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی