فاطمه سميعي

فاطمه سميعي

متخصص در پرونده های: حقوقی وکیفری

وکیل پایه یک دادگستری

استان سمنان ٬ شهر شاهرود
جستجوی وکیل در شهر شاهرود

وكيل پايه يك دادگستري عضو كانون وكلاي دادگستري مركز ،متخصص در زمينه پرونده هاي حقوقي(ملكي،ثبتي،بيع)كيفري و خانواده و اداره كار (روابط كارگري و كارفرمايي و بيمه و قراردادها)هستم.

تهران ميدان ونك ابتداي خيابان ملاصدرا .پلاک3 ساختمان پزشكان ملاصدرا ،طبقه همكف واحدb
 • سند زدن باغ

  با سلام مادر بزرگ من سال ۱۳۴۵ فوت میکنه( که البته در قید حیاتشون از پدرشون باغ ارث میبرن )و مادرم ۳ ساله بوده و خاله ام ۵ ساله پدر بزرگ من همسر دوم میگیره و سال ۱۳۵۱ یک پسر و ۱۳۵۴ و۱۳۵۶دوتا دختر بدنیا میاره، 6سال پیش همسر دومشون فوت میکنن و سه سال قبل هم پدر بزرگ به رحمت خدا میرن، تا زمانیکه پدر بزرگ در قید حیات بودن مادرم و خاله ام بابت باغ اقدام نمیکنن حالا میخوان اقدام کنن هیچ سند و مدرکی ندارن از باغ و سه فرزند دیگر از همسر دوم ادعا میکنن باغ برای پدربزرگ بوده و باید تقسیم بر کل بشود لطفا راهنمایی بفرمائید با تشکر آرش هستم

  طلاق

  سلام خسته نباشید میخوام از شوهرم جدا بشم .من همسر دومش هستم 12سال ازش کوچکترم از زن سابقش دوتا بچه داری 18ساله و 11ساله دائما بخاطر مهریه زن سابقش درگیره منم درگیر کرده ناراحتی اعصاب گرفتم دیگه تحمل ندارم.چقدر طول میکشه ازش جدا بشم و هزینه وکیلم چقدر میشه.با تشکر

  لایحه یانامه تسریع دررسیدگی به دیوان

  من عضوفعال بسیج هستم.بابت پرونده اداره کار(کاردرشرکت خصوصی)به دیوان عدالت اداری شکایت کردم باعنایت به اینکه رسیدگی دردیوان بسیارطولانی واعصاب خردکن میباشدایامیتوانم ازپایگاه مقاومت بسیج یک نامه جهت تسریع در رسیدگی بابت دادخواستم دردادگاه بدوی دیوان بگیرم وایادادگاه بدوی دیوان ان نامه روقبول میکندیاخیر؟

  وام و رهن سند در بانک

  سلام وقت بخیر. ما سند یک ملک مسکونی را در رهن بانک قرار دادیم. و مبلغ دویست و پنجاه میلیون وام گرفتیم. متاسفانه موفق به باز گرداندن وام نشدیم. و این ملک در حال حاضر ۳ میلیارد ارزش داره و مبلغ بدهی ما با جریمه دیر کرد ۲ میلیارد هستش. سوال اینجاست سند در رهن بانک هست و من میخواهم ملک را بفروشم بدهی بانک را تسویه کنم . یک بارم به بانک مراجعه کردم برای گرفتن کپی سند متاسفانه ندادن بهم. ممنون میشم راهنمایی کنید چگونه میتوانم خانه را بفروشم و بدهی بانک را تسویه کنم. سپاس گزارم از راهنمایتون

  لایحه به تمبرنیازی دارد؟

  سلام.ایامن میتونم یک لایحه رو درکاغذسفیدa4بنویسم وازطریق پست مرکزی ارسال کنم.ایالایحه بایستی در دفتردیوان تمبرخورده باشدیانیازی به تمبر نیست؟

  سامانه ثنا

  سلام علیکم بنده ساکن بجنورد هستم حسابی دارم در بانک ملی که زیاد با آن کار نمی کردم و پیامکش هم فعال نبود توسط فردی هک شده بود و از حسابهای افراد دیگر به حساب من پول واریز می شد و از حساب من کارهای مختلف مانند خرید اینترنتی ، شارژ و انتقال به حسابهای دیگران و .... انجام می شد فردی که در ارومیه ساکن است و پولش به حساب من آمده بود شکایت کرده است چون حساب مال من است بنده متهمم و حسابم مسدود شده است من هم از اینجا شکایت نمودم و معلوم شده است که فرد اصلی در قم است و بنده تقصیری نداشته ام و من در ۹۹/۲/۶ تمامی مدارک شکایتم را به شعبه ارومیه فرستادم از طریق دفاتر خدمات قضایی بعد پیامکی آمد که پرونده شکایت از من به قم نیابت شده است و چند روز قبل نیابت را جواب داده اند و به همان شعبه بر گشته است در این بین هر زمان که من به سامانه ثنا قسمت اطلاع رسانی افراد حقیقی رجوع می کردم روند کار پرونده را می دیدم چند روز قبل پیامک آمد که شکایت من هم به همان شعبه ارجاع شده است از دیروز که به سامانه رجوع می کنم می گوید که به دستور شعبه اطلاع رسانی از سامانه متوقف شده است در بازدیدهای قبلی می گفت که ۹۹/۴/۳۱ وقت نظارت دارد سوال : ۱-علت اینکه شعبه اطلاع رسانی را متوقف نموده است چیست ؟چون بالاخره من یه طرف پرونده هستم ؟ ۲- آیا زمان رسیدگی را عوض می کنند ؟ ۳- اگر نیاز به حضور فیزیکی من باشد با توجه به دوری مسافت آیا به من ابلاغ می شود ؟ اگر حکمی صادر شود با توجه به اینکه اطلاع رسانی متوقف شده است چگونه به من ابلاغ می شود ؟

  لغو کد اقتصادی

  سلام وقت بخیر به علت صدور پروانه اشتغال شخص حقیقی برا نظام مهندسی دارایی گفت باید کد اقتصادی بگیرم،و بهم مالیات سالیانه میخوره. من عضو شرکت هستم ولی به عنوان کارشناس ولی عضو هیت مدیره نیستم. مالیات باید بدم؟ و اینکه میتونم کد اقتصادی که ثبت شده را لغو کنم امکان لغو هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  چک برگشتی

  چکی به صورت امانت دادم به شرکتی بابت مقداری وسیله که به صورت امانت از اونجا بردم و قرار شد هر وقت اجناس رو برگردوندم چک رو بگیرم که بابت چکی که دادم برگه ای هم ازشون گرفتم که چک به صورت امانت داده شده و موقع برگشت اجناس چک تحویل شود ولی مدیر عامل شرکت به صورت خودسر و برای استفاده شخصی چک رو تاریخ زده و واگذار کرده ولی سراغش که رفتم کلا قبول نکرد که همچین چکی دستشون هست چک سال 94 هم برگشت شده به نام یکنفر دیگر .که از بانک شمارشو گرفتم تماس گرفتم گفت همون روز چک رو برده و وجه ان را دریافت کرده.حالا تکلیف چک من چی میشه؟

  وام بانکی

  ایا وام که از بانک میگیریم سود به اون نمیخوره بعد برای کاری گرفته باشیم ت‌و کارمون شکست خوردیم میشه سودش کم تر یا نداد ؟؟

  چگونه اثبات کنم من بیکارم؟

  استدعادارم کمکم کنید.اداره کاربعدازاخراجم ازشرکتی که تاریخ۱اذر۹۸بود من روبه بیمه بیکاری معرفی کردوفرستادبه دفترپیشخوان تاپرونده بیمه بیکاری تشکیل بدم.نماینده واحدکاروتامین اجتماعی هردوبه دلیل بیمه پردازی مشاغل ازادمخالفت کردندودفترپیشخوان بامن تماس گرفت وپرونده روبه من عودت داد.باتوجه به اینکه بنده بیکارهستم ومادرم ازحساب بانکی خودش حق بیمه های مشاغل ازادمن رو واریزکرده ایابااخذپرینت ازحساب بانکی مادرم میتوانم این رواثبات کنم که بنده درزمان اشتغال درشرکت توسط کارفرمابیمه اجباری نشدم (که البته در رای اداره کاران ایام بیمه اجباری نوشته شده است)وبنده ازتاریخ اخراج بیکاربوده تابه الان وازتاریخ اخراج تابه امروزمادرم باحساب بانکی خودش حق بیمه مشاغل ازادمن روپرداخت میکرده؟ باتوجه به اینکه سازمان تامین اجتماعی واداره کارسختگیرهستندلطفاکمکم کنیدبه مشکل بزرگی برخوردکردم.

اینستاگرام f.samiee624
تلگرام null
واتسپ
null