سعید خانی

سعید خانی

متخصص در پرونده های: تجاری وخانواده

وکیل پایه یک دادگستری

lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating lawyer-rating
استان مرکزی ٬ شهر اراک
جستجوی وکیل در شهر اراک

_ نماینده حقوقی سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی _ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی _ دبیر کمیسیون پارلمانی و حقوق بین الملل دوره پنجم کانون وکلای دادگستری مرکزی _ رئیس شعبه صلح و سازش دوره ششم کانون وکلای دادگستری مرکزی _ تجربه موفقیت در پرونده های تخصصی فراوان ملکی _ قرارداد ها _ کیفری _ تصادفات _ حوادث کار _ جرایم رایانه ای و سایبری _ کلاهبرداری _ چک _ سفته _ شهرداری _ بانکی _ ثبتی _ خانواده _ سرقفلی _ حق کسب و پیشه _ تجاری

اراک _ خیابان امام _ نرسیده به چهارراه دکتر حسابی _ جنب بانک گردشگری _ ساختمان پزشکان مهر _ طبقه دوم
 • رفع توقیف منزل محل سکونت (بخاطر مهریه)

  منزلی که من و همسر و فرزندم ساکن هستیم، بعد از به اجرا گذاشتن مهریه توسط همسرم از طریق اداره پنجم اجرای اسناد توقیف شده است، از آنجائیکه این ملک تنها منزلی است که من مالک آن هستم برای رفع توقیف و اثبات اینکه در منزل مذکور زندگی میکنیم چه اقدامی باید انجام گیرد؟

  ملک مشاعی

  سلام ، ساختمانی دو طبقه دارای سند رسمی که هر کدام از شرکا به نسبت دو دانگ سند دارند ملک هم غیر قابل افراز هست سایر شرکا از ساختمان استفاده میکنند و ساکن هستند منتها بنده نه ساکن هستم و نه استفاده میکنم و سایرین به هیچ وجه قصد جلب رضایت من را ندارند و سالهاست نه سهم من را میخرند و نه می فروشند و نه مبلغی به من می دهند تکلیف من چیست ؟ ضمنا به لحاظ خویشاوندی موضوع تاکنون با کدخدامنشی و سعه صدر حل نشده است و یکی از طرفین هم که جزو شرکا می باشد دچار آلزایمر شده است . متشکر اگر راهنمایی فرمائید.

  طلاق

  مغازه محل کار در دوماه پیش در دادگاه به زن تعلق گرفته با توجه به این که گفتید محل کسب قابل توقیف نیست الان لطفا راهنمایی کنید که چگونه و به کجا اعتراض کنم و به کدام قانون استناد باید کرد؟؟

  زمان تصویب حق مسکنتوسط هیئت وزیران؟

  شورای عالی کار در ۱۷ خرداد ماه ۹۹ حق مسکن رو سیصد هزار تومان اعلام کرد و برای تصویب به هیئت وزیران فرستاده است. واما هیئت وزیران با تاخیر بسیار فراوان اون رو تائید خواهد کرد. بعد از چند ماه هیئت وزیران حق مسکن سیصد هزار تومانی رو تصویب خواهد کرد؟

  طلاق

  درباره سوال قبل زن می تواند مغازه ای که محل کسب شوهر باشد را در هر صورتی از شوهر بگیرد؟؟

  طلاق

  درباره سوال قبل زن می تواند مغازه ای که محل کسب شوهر باشد را در هر صورتی از شوهر بگیرد؟؟

  طلاق

  درباره سوال قبل زن می تواند مغازه ای که محل کسب شوهر باشد را در هر صورتی از شوهر بگیرد؟؟

  نفقه

  مراحل درخواست نفقه و پرداخت ازطرف شوهرچگونه هستش وهمچنین دختروپسرفرق میکنن میزان نفقه پرداختی به انها

  تصویب اساسنامه ساختمان مسکونی

  در قانون تملک اپارتمان‌ها درمورد مجامع ساختمان و تصویب اساس‌نامه، بند صریح و با ضرس قاطعی وجود ندارد که اشاره به نحوه اخذ ارای ساکنان برای تصویب قرارداد نماید؛ یعنی مشخص نیست که تعداد مالکان در ارا برای تصویب قوانین اداره ساختمان منجمله اساسنامه ساختمان تعیین کننده است یا رای مالکانی که واحدهای بیشتری دارند.(مشخص نیست رای هر نفر صرف نظر از میزان واحد های تحت تملکش یکی حساب می‌شود یا رای هر نفر با توجه میزان واحد های او حساب می شود مثلا کسی که سه واحد دارد سه رای نیز دارد)

  افرازاملاک فاقد سند

  سلام ملکی دارم بصورت مشاع و فاقد سند که لصورت قولنامه ای بین شرکا توافق گردید بر روی اجاره بهای ان باشرکا اختلاف دارم ایا شرایط افراز دارد لطفا راهنمایی فرمائید

اینستاگرام خالی
تلگرام ثبت نشده
واتسپ ثبت نشده