علی ملکی

علی ملکی

متخصص در پرونده های: حقوقی وکیفری

وکیل پایه یک دادگستری

استان تهران ٬ شهر تهران
جستجوی وکیل در شهر تهران

کارمند سابق دادگستری دارای چندین سال سابقه در شرکت نفت و شرکت های خصوصی بعنوان نماینده حقوقی

تهران پایینتر از میدان ونک کوچه سید الشهدا پ ۱ ط ۲
 • مطالبه مهریه

  سلام.یکساله سهم الارث همسرم رو واسه مطالبه مهریه توقیف کردم الان به مرحله مزایده رسیده واسه آخر ماه. منتهی وراث وهمسرم قبل از فوت پدرشون متنی رو نوشتن که بعد از فوت پدرشون مادرشون تا زمانی که زنده هست تو اون خونه حق سکونت داشته باشه و اونا هیچ اعتراضی نداشته باشن یا سهم الارثشونو نخوان و پدرشون هم امضا کرده. الان دادگاه جلسه ای تشکیل شده و گفتن باید یه سری شرایط به مزایده اضافه بشه. میخوام بدونم اصلا امکان فروش ملک هست یا نه؟ یا اینکه اون نوشته اصلا اعتباری داره یا نه؟ ممنون

  مزایده

  سلام .در زمان زنده بودن پدرمان ۱متنی نوشته شده مبنی بر اینکه وراث بعد از فوت پدر .و مادر حق سکونت را در آپارتمان داشته باشدتا زمان فوت .و وراث هم حق اعتراض و ادعایی چه در حال و آینده رو از خود سلب و ساقط نمودند.امضا و اثر انگشت زده شد...بعد از چند ماه پدر خانواده فوت کرده...و عروس خانواده مطالبه مهریه کردن .و سهم الارث پسر خانواده را توقیف و مزایده گذاشتن.ایا با این توافقی که بین وراث نوشته شده میشود جلوگیری از مزایده کرد .چون همه فرزندان توافق کرده‌اند تا زمان حیاط مادر به آپارتمان و وسایلش کاری نداشته باشند.و فقط سکونت داشته باشد.ممنونم.

  اقدامات برای گرفتن طلاق با داشتن حق طلاق

  خانومی حق طلاق از همسر خود گرفته حال میخواد طلاق بگیرد. چه اقداماتی باید انجام دهد که سریعتر جدا. شود

  قرارداد

  با عرض سلام و احترام اینجانب یک قرارداد مشاوره تحصیلی با یک فرد از سمت یک گروه دانشجویان در حال تحصیل در خارج از کشور، منعقد کردم که در آن بنا به انجام یک پروسه در چند محله بود، و پیش از آغاز هر مرحله هزینه آن دریافت می گردید. در قرارداد ذکر شده پس از دریافت هزینه یک مرحله دیگر هزینه قابل عودت نیست. در بند دیگری از قرارداد اشاره شده که تمام مراحل به نحو احسن از سمت مشاور صورت می گیرد. طرف قرارداد بنده مراحل را به نحو احسن انجام نداده اند و بین گفته های ایشان در مورد روند انجام شدن امور که در ویس های واتس اپ برای بنده ارسال می کردند و نحوه ای که این مراحل را انجام می دادند تفاوت های فاحشی وجود دارد. آیا با وجود پرداخت پول در چند مرحله به دلیل عدم پایبندی ایشان به انجام دادن امور به نحو احسن، بنده می توانم در این مورد از ایشان شکایت و دعوی بازگشت کل مبلغ را داشته باشم؟ با سپاس

  آیا می توان مجدداً وقت رسیدگی صادر شود ؟

  بنده دادخواستی در اصفهان برعلیه شخص فروشنده کالا در اراک تنظیم کردم که عدم صلاحیت بر صدور رای صادر شد آیا مجدداً وقت رسیدگی تعیین می شود ؟

  اجاره وتخلیه مغازه

  مغازه ای است که نزدیک به 20 ساله پیش به صورت دست نویس دادیم اجارهو فقط اجاره نامه دست نویس داریم طی چند سال مستاجر فعالیت داشتند. چندسال است که بسته است . چطورحکم تخلیه مغازه میتونم بگیرم ؟

  اعسار مهریه

  با سلام بنده برای مهریه اعسار درخواست دادم و چون هیچ مالی مثل خونه و ماشین نداشتم و معلم هستم قاضی یک سکه پیش و سالی یک سکه معین کردند از طرفی متوجه شدم وکیل همسرم رفتن و حساب بانکی که بیشتراز ۳ ساله بسته شده رو صورت حساب گرفتن و آوردن به دادگاه ارائه کردند واقعا پول داخل حساب برای بنده نیستش و برای برادرم بوده که خارج از کشوره ودر صورت حساب اعلام شده (نزدیک ۴ سال پیش) حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ میلیون داخلش پول بوده که نهایتابا صورت حساب اعلام شده حتی قاضی از من سوالی نپرسیدن و رای به اعسار بنده دادن سوالم اینکه برای اعسار آیا مگه یکسال گذشته ملاک نیست و بنده هم‌در فرم اعلامی ریز دارای ام رو اعلام کردم آیا دادگاه تجدید نظر میتونه به این صورت حساب استناد کنه و رای اعسار رو عوض کنه؟ آیا بنده باید برم برای دادگاه تجدید نظر توضیح بدم و ثابت کنم که واقعیت پول چی هست یا نیازی نیست؟ شما چه پیشنهادی می دهید بنده چکار کنم؟

  تصادف در جاده و دیه

  من چند روز پیش به همراه ۳ نفر از همکاران به سمت کارخانه ای که ۲۰ کیلومتری شهر میباشد حرکت کردیم و در جاده مه آلود تصادف شدیدی کردم و یکی از سرنشینان شرایط وخیمی دارد میخواستم بدونم با توجه به اینکه بنده قرارداد سرویس با کارخانه نداشتم آیا برای من بخاطر اون سرنشینی که اوضاع وخیمی دارد مشکلی ایجاد میشود؟

  اعاده دادرسی کیفری و نقض رای قطعی

  عرض سلام محضر وکلای محترم بخاطر شکایت دروغین و ساختگی مبنی بر "ایراد ضرب و جرح عمدی" خانمم به پرداخت دیه و حبس محکوم شدم ؛ حبسم رو تحمل کردم و دیه رو نیز پرداخت کردم در شرایطی که من اصلا خانمم رو نزده بودم اخیرا باتوجه به مدارکی که جدیدا بدستم رسیده و دلالت بر بیگناهی من دارد ، درخواست اعاده دادرسی کیفری دادم؛ مدارکی چون ؛ *خلاصه پرونده پزشکی مبنی بر اینکه خانمم سال ۹۶ توسط پدرش به بیمارستان منتقل شده و‌آثاری از ضرب و‌جرح داشته *برگ بازجویی که توسط مامور حاضر در بیمارستان صورتجلسه شده و خود خانمم در اون برگ بازجویی نوشته که برادرم منو زده *برگ اظهارات بالینی که خانمم صراحتا در اون نوشته که برادرم منو زده و مهر امضا کرده *پیامک های ارسالی خانمم بخصوص بعد از صدور رای قطعی که گفته از کجا میدونی قاضی پرونده پول نگرفته آره میدونم نزدی ولی با پول محکومت کردیم آیا امکان نقض رای وجود دارد؟ در صورت نقض رای قطعی احتمال صدور رای برائت وجود دارد؟ لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم

  به اینجانب افترا زده شده ؟ مجازات افترا چیست

  به اینجانب افترا زده شده ؟ مجازات افترا چیست ؟

اینستاگرام ali.maleki.lawyer
تلگرام null
واتسپ
09129052469