ناصر بدرود

ناصر بدرود

متخصص در پرونده های: کیفری وخانواده

وکیل پایه یک دادگستری

استان تهران ٬ شهر تهران
جستجوی وکیل در شهر تهران

وکیل پایه یک دادگستری دارای پنج سال سابقه درخشان در وکالت

آدرس دفتر خیابان مفتح جنوبی کوچه نیک پلاک ۱۸ واحد ۱۰
 • نامزدی

  سلام من و همسرم نامزدیم میخوایم عقد کنیم توی قانون ی ماده ای بود ولی ما میخوایم خلافش و توافق کنیم جفتمونم راضیم

  آیا عدم ثبت طلاق جرم است؟

  با سلام اینجانب به علت مشغله کاری و علی رغم ابلاغیه دادگاه نتوانسته ام جهت ثبت طلاق در دفتر ازدواج و طلاق حاضر شوم و اجرای احکام دادگاه نسبت به صدور اجراییه علیه بنده اقدام نموده و مامور اجرای احکام دادگاه نسبت به ثبت واقعه طلاق اقدام نموده است. حال زوجه نسبت به طرح شکایت کیفری عدم ثبت طلاق به طرفیت اینجانب اقدام نموده است.آیا با توجه به ثبت واقعه طلاق توسط مامور اجرای احکام دادگاه در دفتر ازدواج و طلاق،شکایت زوجه به جایی میرسد و در صورت مثبت بودن پاسخ بنده چه دفاعی از خود در دادگاه باید بکنم؟ ممنون.

  ثبت واقعه طلاق چگونه است؟

  با سلام. اینجانب نسبت به طلاق شرعی همسرم اقدام نموده ام و در دادگاه هم حاضر گردیده و نسبت به اخذ رای دادگاه هم اقدام نموده و حالا در شهرستان میباشم و به علت حضور در شهرستان فرصت ثبت واقعه طلاق در دفتر ازدواج و طلاق را ندارم و همسرم نسبت به صدرو اجراییه علیه بنده اقدام نموده است. حال اگر بنده در ظرف مدت ده روز از ابلاغ اجراییه در دفتر حاضر نشوم،چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا حق شکایت کیفری برای زوجه ایجاد خواهد شد؟

  حضانت فرزندانم بعد از طلاق چگونه است؟

  سلام ..همسر من دوازده ساله اعتیاد به تریاک دارن و الان چون بدنشان جواب نمیده به شیره روی آوردن....حالا سوال من اینه اگه بخوام اقدام به گرفتن طلاق کنم حضانت بچه ها که سه تا هستن چهارده ساله هشت ساله ودو ساله...به من می رسه

  حق حضانت فرزند با کیست؟

  سلام در چه صورتی می توانم حق حضانت را از شوهرم بگیرم ایشون ازدواج مجدد کرده

اینستاگرام خالی
تلگرام ثبت نشده
واتسپ ثبت نشده