شمول ایثارگری کارمند دولت و موظفی مناطق جنگی؟

سلام آیا کسانی که پدرشان در مناطق جنگی بودند بصورت کارمند دولت و موظفی ایا ایثارگری شامل حال میشود یا خیر ممنون میشم جواب بدید

نظر سوال کننده به پاسخ:
بسیار سپاسگزارم از شما
24 دی 1400 15

با درود؛
کاربر محترم؛ اساسا کارکنان شاغل در مناطق جنگی از مزایای ایثارگران برخوردار می‌شوند..
طبق مصوبه کمیسیون اجتماعی مجلس؛ کارکنان شاغل که در مناطق جنگی از تاریخ 31 شهریور 59 تا 24 تیر 67 مشغول به کار بودند، از مزایای ایثارگران در بند «ج» ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه برخوردار می‌شوند..
مؤید باشید..

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی