هزینه ی ثبتی اوقاف

سلام در مواردی که اداره ی اوقاف تقاضای ثبت دهد مخارج بر عهده ی چه کسی خواهد بود؟؟؟

17 اردیبهشت 1399 29
با سلام خدمت شما کاربر گرامی
طبق ماده 30 قانون ثبت اسناد و املاک در مواردی که اداره اوقاف تقاضای ثبت می دهد مخارج راجع به ثبت را خود مستقیماً از عایدات موقوفه یمورد تقاضا وصول خواهد نموده و برای پبت مساجد و اماکن متبرکه و مدارس قدیمی و تکایا و آب انبار های عمومی تقاضای ثبت از طرق متولی یا اداره اوقاف بدون اخذ حق الثبت و مخارج مقدماتی پذیرفته خواهد شد .

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی