گرفتن خسارت درختان از طرح تفصیلی شهرداری

با سلام و خسته نباشید....میخواستم بدونم با قرار گرفتن باغ در طرح تفصیلی میشه خسارت های درخت های قدمتی ان را از شهرداری گرفت؟

02 خرداد 1401 32

بله در راستای اجرای ماده 6 قانون اصلاحیه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها مصوب 1359 شورای انقلاب، مصوب 13/5/88 مجمع تشخیص مصلحت نظام و تبصره 3 ذیل ماده 5 آئین نامه اجرایی ماده یکم قانون فوق الذکر مصوب
سی و دومین جلسه شورای عالی استانها مورخ 15/2/89 ،جبران خسارت وارده قطع درختان را از شهرداری مطالبه کرد

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی