فروش ملک غیر قابل افراز

دستور فروش ملک غیرقابل افراز حکم نیست تا قابل پژوهش یا فرجام باشد آیا صدور حکم بر فروش ملک مشاع غیرقابل افراز قابل پژوهش و فرجام است یا قطعی است؟

13 خرداد 1399 63

با عرض سلام
در مواردی که براساس قانون افراز و فروش املاک مشاع عمل می‌شود به صراحت ماده 4 این قانون و ماده 9 آیین‌نامه آن ملک به دستور دادگاه و بر مبنای تصمیم قطعی دایر بر غیر قابل افراز بودن ملک فروخته خواهد شد و این دستور حکم به افراز نیست تا قابلیت پژوهش و فرجام داشته باشد.

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی