آیا امتناع از استرداد فرزند جرم می باشد ؟

سلام وقت بخیرمن در حال جدا شدن از شوهرم هستم و دو تا بچه دارم یکی از بچهام پسر 4 ساله اس که قاضی رای صادر کرده است که در هفته ای دو روز پیش پدرش برود حالا شوهرم بعد دو هفته اومده برده بعد6 روز نگهش داشته و نیورده من باید کجا شکایت کنم دقیقا کجا برم میشه پیش قاضی مستقیم رفت یا برم شکایت بنویسم

30 خرداد 1401 40

با سلام و احترام .
کاربر محترم ، طبق ماده 40 قانون حمایت خانواده امتناع از استرداد فرزند جرم و قابل مجازات بوده شما می توانید به شعبه صادر کننده حکم حضانت مراجعه درخواست اجرای حکم کنید با صورتجلسه مامورین و امتناع از استرداد فرزند شکایت کیفری مطرح مستقیما در دادگاه رسیدگی حبس دارد .
موفق و پیروز باشید .

شما میتوانید مهریه خود را به صورت آنلاین محاسبه کنید

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی