;
در چه مواردی پیش فروش خانه قابل فسخ است؟

سلام خانه ای را خریداری کردم به صورت پیش فروش در قولنامه ی ما خانه ۲۲۰ متر ذکر شده الان گفتن که خانه ۱۹۰ متر است میخواستم ببینم که الان فروشنده میتونه معامله را فسخ کند ؟

08 فروردین 1399 32

سلام طبق ماده ۷ پیش فروش ساختمان مصوب۱۳۸۹/۱۰/۱۲ جهت حمایت از پیش خریدار وضع شده
به موجب این ماده در صورتی که اختلاف متراژ مندرج در قرارداد با صورت مجلس تفکیکی تا ۵٪ باشد هیچ یک از طرفین حق فسخ ندارند و در قورتی که اختلاف بیش از ۵٪ باشد فقط پیش خریدار حق فسخ دارد خواه متراژ واقعی ملک کمتر باشد یا بیشتر

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی