ایا رجوع از هبه ارثیه امکان پذیر است ؟

سلام توروخدا بمن کمک کنین ...من در سال ۹۶ پدرمو از دست دادم و چون برادر ندارم و فقط یک خواهر دارم طبق قانون سنی ها کسی ک برادر نداشته ارث به عمو هاش و عمه هاش میرسه مگر اینک رضایت بدن نمیخوایم و ما هم نامه یی نوشتیم و اونا امضا کردن ک اثر را بما بخشیدن و الان میگن چون تو نامه بذل و بخشش نوشته شده اونا میتونن دوباره از ما ارث بخوان آیا همچین چیزی ممکنه

08 فروردین 1400 312

سلام
کاربر محترم مطابق ماده ۸۰۳ قانون مدنی هبه قابل رجوع است مگر در موارد مصرحه ذیل ماده فوق بنابراین اگر شما مال موروثی را فروخته باشید یا به طریق دیگری انتقال داده باشید آن مال (هبه ) قابل استرداد نخواهد بود

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی