سوالات متداول

چرا وکیل وند ؟

وبسایت حقوقی وکیل وند با بالاترین میزان رضایت مشاوره و تجربه بالای حقوقی در خدمت شماست و در صورتی که شما از مشاوره راضی نباشید می توانید کل هزینه به شما پس داده شد.

چگونه می توانم مشاوره تلفنی دریافت کنم ؟

شما با رفتن به صفحه مشاوره تلفنی می توانید به سرعت با یک وکیل به صورت شبانه روزی ارتباط برقرار کنید

آیا مشاوره حقوقی به صورت رایگان است ؟

اولین سوال شما در وبسایت وکیل وند به صورت رایگان است .

مشاوره حقوقی متنی بهتر است یا تلفنی ؟

تجربه ثابت کرده که تایپ چند کلمه نمی توان به پاسخ دقیق رسید و گاها مشکل حل نمیشود و پیشنهاد میکنیم یک جلسه مشاوره تلفنی در سایت رزرو کنید.

چگونه وکیل مناسب برای مشکل خود را پیدا کنم ؟

وکلا در سایت وکیل وند بر اساس میزان رضایت ،تخصص سابقه وکالت دسته بندی شده اند شما می توانید وکیل مناسب را به راحتی پیدا کنید.

چه خدمات حقوقی در سایت وکیلوند ارائه می شود؟

شما هر نوع خدمت حقوقی که نیاز دارید را می توانید در وبسایت ما دریافت کنید مثل مشاوره متنی ،مشاوره تلفنی ،درخواست دادخواست ،لایحه ،و امورد قراددادی وکالت
22 خرداد 1400

حق نگهداری و حضانت فرزند مشترک چه سنی است

دسته بندی : خانواده | حضانت
احمد-جمشیدوند
احمد جمشیدوند
وکیل پایه یک دادگستری
سوال کاربر :

حق حضانت فرزند ازهفت سالگی باچه کسی است باتبصره وماده

پاسخ وکیل :

سلام مطابق ماده ۱۱۶۹ قانون مدنی حضانت فرزند پسر تا دوسال و دختر تا هفت سال با مادر بوده است اما پس از اصلاحی ماده ۱۱۶۹ قانون مدنی حضانت فرزند مشترک (پسر و دختر ) با مادر است و پس از آن با پدر خواهد بود

اگر نیاز به مشاوره بیشتر با احمد جمشیدوند دارید کلیک کنید

سوالات حقوقی مشابه
07 آذر 1401
محمد-حسین-انصاری-مهیاری
محمدحسین انصاری مهیاری وکیل پایه یک دادگستری
درخواست فرزند برای حضانت

سلام من طاها صحافیان هست۱۵ساله من در سن ۱۰سالگی پدر و مادرم ازهم جداشدند والان در این سن میخواهم پیش پدرم بروم ولی نمی دونم که باید چیکار کنم لطفا برام توضیح بدید

07 آذر 1401
آناهیتا-قاسمی
آناهیتا قاسمی کارشناس حقوقی
تغییر سن شناسنامه و حضانت

سلام وقت بخیر . من متولد ۳۰ مهر ۱۳۸۲ هستم ، منتها والدینم ۲ سال شناسنامه ام را دیر گرفتند و الان شناسنامه ای من ۱۷ سالمه . پدر و مادرم از هم جدا شدند و حضانت من به طور کامل با مادر...

06 آذر 1401
فاطمه-عراقیه-فراهانی
فاطمه عراقیه فراهانی کارشناس حقوقی
گرفتن حضانت فرزند پسر

سلام خسته نباشید حضانت فرزند پسر به پدر می‌رسد یا مادر واینکه در طول جریان طلاق آیا مادر میتواند از کودک نگهداری کند

05 آذر 1401
الهه-محمدی
الهه محمدی وکیل پایه یک دادگستری
سلب حضانت مادر در صورت ازدواج مجدد

سلام.حضانت فرزنددختربعداز طلاق و ازدواج مجددمادر؟طلاق بصورت توافقی بوده وحضانت بچه تا سن بلوغ ب مادرداده شده ایاالان ک مادر ازدواج مجدد کرده حضانت ازش سلب میشه؟بچه پیش مادربزرگ و پ...

تضیمن کیفیت
تضمین کیفیت
بازگشت پول
بازگشت پول
وکلای برگزیده
وکلای برگزیده
24hours
مشاوره 24 ساعته
همراه وکیل‌وند
لینک‌های مفید
ارتباط با ما

تهران ،خیابان مطهری ،خیابان علی اکبری ، ساختمان پارسا واحد 10

پشتیبانی : 02188501681

شبکه های اجتماعی :

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه حقوقی داور عدالت ساعی میباشد

طراحی و پشتیبانی شرکت آینده باور تیدا