;
در صورت فوت پدر اجازه خروج فرزند دختر بالای 18 سال از کشور با چه شخصی است

دختر مجرد ۱۸ سال تمام برای خروج و دریافت پاسپورت، در صورت فوت پدر، به اجازه پدربزرگ احتیاج داره؟

08 تیر 1400 105

سلام درود
مطابق با ماده ۱۸ قانون صدور گذرنامه، تمامی دختران زیر ۱۸ سال برای خروج از کشور نیاز به اذن ولی قهری یعنی پدر و در صورت فوت جد پدری دارند
چنانچه دختری ازدواج نماید اجازه خروج از کشور در اختیار شوهر او خواهد بود

شما میتوانید مهریه خود را به صورت آنلاین محاسبه کنید

دریافت خدمات حقوقی به صورت شبانه روزی